HTC Windows Phone S8 w ofercie OMG Plus za 1 zł

HTC Windows Phone S8 Plus GSMW najnowszej ofercie promocyjnej OMG od sieci Plus GSM, pojawił się kolejny telefon który można otrzymać za 1zł.
Tym telefonem jest nowy HTC Windows Phone S8. Na temat oferty OMG pisaliśmy już wcześniej, tak z grubsza jest to doskonała oferta dla osób chcących mieć nowego smartfona, bezpłatny dostęp do Internetu w telefonie i rozmowy bez limitu w Plusie i innych sieciach telefonii komórkowej w cenie abonamentu.

Oferta OMG dzieli się na pakiety, gdzie to w każdym pakiecie można otrzymać inny telefon oraz tańszy lub droższy abonament.

Jak skorzystać z oferty OMG w Plusie?

Jeżeli chcesz skorzystać z oferty OMG w sieci Plus GSM i otrzymać nowoczesny smartfon, to przejdź na witrynę promocyjną OMG, a następnie wypełnij prosty formularz kontaktowy, dzięki któremu otrzymasz więcej informacji na temat oferty promocyjnej OMG od samego pracownika sieci Plus.
Po otrzymaniu szczegółowych informacji od konsultanta sieci Plus, podejmij decyzję czy chcesz skorzystać z oferty, czy też nie. Pamiętaj, za wypełnienie formularza nic nie płacisz, a otrzymasz jedynie bardziej szczegółowe informacje na temat oferty OMG.

Co otrzymasz dodatkowo w ofercie OMG?

Oprócz telefonu HTC Windows Phone S8, otrzymasz dodatkowo najwyższy na rynku pakiet Internetu mobilnego w technologii LTE, tańszy abonament niż w sklepach stacjonarnych Plusa, a także rozmowy bez limitu do sieci Plus za darmo. Jeżeli dużo dzwonisz i korzystasz z Internetu mobilnego, to masz dobrą okazję do zaoszczędzenia na rachunkach za telefon.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments