Huawei wygraj bilety na turniej skoków narciarskich

Huawei bilety smartfonyW Internecie jest zorganizowany konkurs internetowy, firma która go zorganizowała jest znana z produkcji urządzeń mobilnych, tabletów, smartfonów, modemów i innych. Konkurs Huawei, bo tak właśnie się on nazywa, daje swoim uczestnikom możliwość wygrania sporej ilości nagród.

Jeżeli chcesz zdobyć smartfona, tableta, bilety na imprezy sportowe bądź wycieczkę po Warszawie i Dubaju to zapraszam cię do dalszej lektury tego artykułu.

Jak wygrać bilety na skoki narciarskie i inne nagrody w konkursie Huawei?

Wystarczy że wejdziesz na witrynę firmy Huawei i klikniesz w przycisk „Graj”, zostaniesz przeniesiony do Facebooka, gdzie powinieneś zalogować się na swoje konto. Następnie złóż życzenia, podziel się nimi i zaproś swoich przyjaciół i znajomych do zabawy konkursowej. Wgraj zdjęcie jednego z urządzeń Huawei jakie posiadasz w swoim domu, może to być modem, telefon, tablet czy coś innego, jeżeli nie posiadasz urządzenia firmy Huawei to zakup je i podaj jego kod IMEI. Zbieraj punkty w konkursie i walcz o nagrody z innymi uczestnikami, za największą ilość punktów otrzymasz jedną z wielu nagród przygotowanych przez firmę Huawei.

Jakie nagrody można zdobyć w konkursie Huawei?

Na początku wpisu wymieniliśmy tylko niektóre nagrody, jednak nie są one jedyne, w konkursie Huawei masz okazję zdobyć o wiele więcej nagród. Tymi nagrodami są:
Bilety na turniej skoków narciarskich w Zakopanem i Wiśle
Weekend i kolacja w Warszawie
Smartfony Huawei G300
Kubki świąteczne
Wycieczka do Dubaju
Smartfony Huawei P1
Tablet Huawei MediaPad
Jak widzisz nagrody są bardzo pokaźne, a ich wartość jest bardzo wielka, zwłaszcza dla tych osób które uwielbiają skoki narciarskie lub lubią jeździć na wycieczki do odległych krajów. Jeżeli zainteresował cię ten konkurs, to możesz bez problemu wziąć w nim udział, ponieważ za udział nic nie płacisz, a konkurs internetowy jest zupełnie darmowy.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments