Igrzyska SMS wygrywaj nagrody w turniejach

Igrzyska smsLubisz różnego rodzaju turnieje? Turnieje online, turnieje SMS, turnieje telewizyjne? Teraz masz okazję wziąć udział w turnieju SMS.
Turniej ten jest bez żadnych haczyków, dodatkowo jedyny koszt jaki poniesiesz to standardowa stawka za SMS w twojej sieci, czyli zaledwie 9, 18 czy 20 groszy za jeden SMS. Dzięki serwisowi Igrzyska SMS, możesz wziąć udział z innymi w walce o cenne nagrody.

Jak wziąć udział w turnieju Igrzyska SMS?

To bardzo proste! Wejdź na stronę Igrzyska SMS, a następnie kliknij przycisk „Dołącz do Turnieju”. W następnym kroku wybierz nagrodę o jaką chcesz grać i wyślij SMS z treścią i na numer podana na stronie turnieju przy nagrodzie. Dzięki SMSowi, zagrasz o cenne nagrody. Pamiętaj, by przed wysłaniem smsa, przeczytać dokładnie regulamin turnieju, szczegóły na temat regulaminu i turniejów znajdziesz na stronie Igrzyska SMS. Możesz brać udział w turniejach charytatywnych jaki turniejach Premium.

Jakie nagrody możesz wygrać w Igrzyska SMS?

Nagrody zmieniają się co kilka godzin, w turniejach Igrzyska SMS możesz wygrać nagrody:
– iPhone 5 16 GB
– Zegarek Modern Originals Easy Reader
I wiele innych.
Nagrody zmieniają się co kilkanaście godzin, możesz także sprawdzić archiwum turniejów na Igrzyska SMS.
Igrzyska SMS to sprawdzone turnieje, brak ukrytych kosztów, a jedyny koszt to standardowa kilkugroszowa stawka za SMS’a.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments