Internet i telewizja cyfrowa miesiąc gratis z UPC

UPC promocja na internet, telefon Wczoraj pisaliśmy o promocji Cyfry Plus, odnośnie telewizji cyfrowej, a dziś chcielibyśmy wam pokazać kolejną dość ciekawą ofertę, stworzoną przez firmę UPC.
Promocja ta dotyczy Internetu, telewizji i telefonu stacjonarnego w jednym pakiecie. Jak wiadomo usługi te są już na porządku dziennym, a zwłaszcza Internet to podstawa w każdym domu. Ponad 70% gospodarstw domowych w Polsce, posiada założony Internet, czy to stałe łączę, czy też Internet mobilny. To samo tyczy się telewizji cyfrowej, dzięki której mamy okazję oglądać setki kanałów satelitarnych za niewygórowaną cenę. Dlatego też uznaliśmy iż ta promocja którą teraz opisujemy przyda się niejednej osobie, która odwiedza nasz serwis.

Na czym polega promocja UPC?

Promocja nie jest skomplikowana, polega ona na dokonaniu zamówienia usług oferowanych przez UPC, a w zamian tego masz do wykorzystania miesiąc za darmo. Tak więc jeżeli chcesz skorzystać z oferty to, przejdź na witrynę UPC i dokonaj zamówienia pakietu promocyjnego w którym znajdują się usługi takie jak Telewizja cyfrowa, Internet Fiber Power 30 Mb/s lub 60 Mb/s oraz telefon i 240 minut darmowych do wykorzystania. Ale to nie koniec, przy zamówieniu otrzymasz także bezpłatnie pakiet kanałów HBO w prezencie.

Ile mogę zaoszczędzić korzystając z tej promocji?

Tak jak wyżej pisaliśmy, przy skorzystaniu z oferty promocyjnej UPC otrzymujesz miesiąc usług zupełnie za darmo, a następnie po wykorzystaniu darmowego miesiąca, płacisz dość niski abonament za 3 usługi. Dzięki czemu otrzymujesz w prezencie pakiety telewizyjne a w tym darmowy pakiet HBO i szybki Internet nawet do 60 Mb/s. Dzięki tak szybkiemu stałemu łączu pobierzesz naprawdę dużo i szybko, dlatego oferta ta jest dość interesująca.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments