Internetowa księgowa 60 dni testów za darmo

księgowość przez internetJeżeli prowadzisz własną działalność gospodarczą to zapewne korzystasz z usług księgowej lub biur rozrachunkowych. Posiadanie własnej firmy liczy się ze sporymi kosztami utrzymania, jednym z nich jest księgowość. Bez księgowej i całej księgowości firma nie ma prawa bytu na polskim rynku.

Jednak są sposoby zastąpienia standardowej księgowej lub biura rozrachunkowego innym ciekawym sposobem na prowadzenie własnej księgowości. W ostatnim czasie notuje się wzrost powstawania serwisów internetowych, które proponują prowadzenie księgowości i rozliczanie z podatków za niewielką opłatą. Jest to doskonała alternatywa dla standardowych metod, które to zazwyczaj kosztują dość spore pieniądze. Opłacenie księgowej jest bardzo kosztowne, a skoro powstają inne metody na prowadzenie księgowości to czemu z nich nie korzystać?
Dziś chcemy przedstawić dla wszystkich osób które mają swoją firmę, ciekawy i tańszy sposób na prowadzenie księgowości.

Internetowa księgowa, co to jest i ile to kosztuje?

Otóż serwisów typu Quatra jest w sieci bardzo wiele, a ceny tych usług są także różne. My skupiliśmy szczególną uwagę na jeden serwis który to daje 60 dni testów swojego systemu zupełnie za darmo. Jeżeli twoja księgowa jest za droga i chciał byś przyoszczędzić na tej usłudze to postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami. Pierwsze co to przejdź na stronę firmy Quatra, a następnie dokonaj szybkiej i darmowej rejestracji. Wybierz pakiet jaki cię interesuje i wypróbuj go za darmo przez 60 dni. Po wybraniu pakietu dokonaj rejestracji wypełniając krótki formularz.

Jakie korzyści odniesiesz korzystając z internetowej księgowej?

Pierwsze co zyskasz, to czas i pieniądze, dzięki temu systemowi zaoszczędzisz sporo pieniędzy na prowadzeniu własnej księgowości. Także nie ryzykujesz niczym, dostajesz na początek 60 dni testów za darmo, a po tych dniach możesz zrezygnować z oferty jeżeli nie przypadnie ci ona do gustu. Do systemu masz dostęp 24/7 wystarczy tylko dostęp do Internetu i komputer, do tego obsługa systemu jest intuicyjna i prosta, a w razie problemów masz bezpłatne wsparcie techniczne i szybki kontakt z ekspertami do spraw księgowości. Więc jeżeli szukasz tańszej alternatywy do prowadzenia księgowości w twojej firmie, to z pewnością powinieneś wypróbować opisany przez nas system.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments