Jak Google utrudnia życie internautom i posiadaczom stron www?

Wyszukiwarka GoogleJeżeli zamierzasz zarabiać na swojej stronie internetowej lub planujesz mieć własny sklep internetowy, to musisz wiedzieć, że nie będzie ci łatwo zaistnieć w sieci.
Dlaczego? A no to dlatego, że Google skutecznie ci to utrudni! Wyszukiwarka Google, narzędzie do wyszukiwania cennych informacji, które powinny przydać się każdemu poszukiwaczowi informacji w Internecie. Jeżeli oprzesz swój plan działania jedynie na pozycjonowaniu witryny w Google, to prędzej czy później możesz spodziewać się bana lub filtra na większość słów kluczowych i fraz.

Nie znajdujesz informacji w wyszukiwarce Google, przejdź na inną wyszukiwarkę!

Coraz częściej firma Google próbuje utrudnić życie dla użytkowników Internetu, jeżeli jesteś zwykłym internautą, który często korzysta z wyszukiwarek, to ten problem cię dotyczy, tak samo jak posiadaczy witryn internetowych.
Zdarzyło ci się szukać informacji przez czas minimum 20 minut lub nic nie znalazłeś wartościowego? Jeżeli tak, to jesteś jedną z ofiar złego zachowania firmy Google. Pamiętaj, korzystając z wyszukiwarki Google, jesteś klientem tej firmy, pomimo tego, że nic nie płacisz za wyszukiwanie wartościowych dla ciebie informacji, które znajdują się na stronach internetowych.
Na polskim rynku jest jeszcze jedna godna uwagi wyszukiwarka internetowa, stworzona przez firmę Microsoft. Ta wyszukiwarka nazywa się Bing, jeżeli więc nie znajdujesz cennych informacji dla siebie w wyszukiwarce Google, to skorzystaj z wyszukiwarki Bing, a z pewnością znajdziesz szybciej to czego szukałeś w Google.

Dlaczego Google serwuje nam spam w wynikach wyszukiwania?

Jeżeli coraz częściej natykasz się na spam w wynikach w wyszukiwarce Google, to wiedz, że jest to celowe działanie tej firmy. Zapewne teraz zapytasz dlaczego niby celowo Google pokazuje spam w swoich wynikach wyszukiwania? A no to dlatego, że dzięki spamowym wynikom na pierwszych pozycjach w wyszukiwarce firma Google chce zarabiać na posiadaczach stron internetowych na swoim programie AdWords. Zauważyłeś że często na samej górze w wyszukiwarce Google pokazują się reklamy? I to jest odpowiedź, dlaczego Google zaniża jakość wyników.
Po prostu firma chce zarobić na webmasterach i posiadaczach stron internetowych, a zwłaszcza na tych, którzy prowadzą swój biznes w Internecie. Jeżeli posiadasz swoją stronę internetową, na którą przychodziła duża liczba ludzi z wyszukiwarki Google, a teraz współczynnik odwiedzin nagle zmalał, to prawdopodobnie jest wina wyszukiwarki Google. Najprawdopodobniej dostałeś filtra lub co gorsza Bana.
To samo tyczy się zwykłych internautów, którzy nie mogą znaleźć swoich ulubionych stron www lub informacji na jakikolwiek temat, jest to spowodowane tym, że większość wzorowo prowadzonych stron internetowych, otrzymała właśnie takiego filtra lub Bana, i to jest właśnie przyczyna braku dobrych i wartościowych informacji w wyszukiwarce Google.
Co jakiś czas Google aktualizuje swoją wyszukiwarkę, niby w celach poprawy wyników wyszukiwania, jednak co nowa aktualizacja, to jeszcze gorsze wyniki wyszukiwania.
Drogi internauto, ten artykuł napisałem by cię uświadomić, że w Polsce jak i na całym świecie oprócz wyszukiwarki Google są też inne wyszukiwarki w których z powodzeniem można szukać informacji na różne tematy. Jeżeli uważasz że wyniki wyszukiwania wyszukiwarki Google cię nie zadowalają, to zacznij korzystać z konkurencyjnych wyszukiwarek, takich jak: Bing lub Yandex.
Jeżeli i tak jesteś klientem Google, bo korzystasz z usług tej firmy, to pokaż, że spamu w wyszukiwarce Google nie będziesz tolerować. W tym celu używaj innego narzędzia do wyszukiwania informacji w Internecie, może to ruszy firmę Google, jak spadnie ilość użytkowników w Polsce i przywrócą (opracują) w końcu metodę na pozbycie się skutecznie spamu w wynikach wyszukiwania.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments