Jak odnieść sukces w afiliacji? Webinary od Netsales

jak odnieść sukces w afiliacjiZ okazji tego iż nasz serwis także zajmuję się tematyką zarabiania za pośrednictwem Internetu, chcielibyśmy wam przedstawić szkolenie, zorganizowane przez specjalistów z sieci afiliacyjnej Netsales.

Zapewne spora liczba ludzi słyszała o tym systemie afiliacyjnym, dzięki któremu można zarobić naprawdę spore pieniądze. Nasza administracja współpracuje z Netsales, już od jakichś dwóch lat i od tego czasu jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z tą siecią. Ale do rzeczy, jak wiadomo by zacząć zarabiać za pomocą swojej strony www lub ogólnie przez Internet, trzeba posiadać dość sporą wiedzę i umiejętności. Każdy chyba wie że od razu nic bez wkładu ciężkiej pracy nie ma, jednak te szkolenie, które zaraz z krótsza opiszemy nauczy ciebie sukcesywnego zarabiania za pośrednictwem afiliacji.

Performance Marketing dla opornych, czyli jak odnieść sukces w afiliacji.

Otóż zaznaczamy na samym początku, szkolenie te jest płatne, ale jeżeli chcesz dowiedzieć się tajników skutecznej sprzedaży w sieci, to z pewnością zainwestujesz w siebie, a zdobytą wiedzę wykorzystasz w praktyce. Szkolenie jest przeznaczone dla: pracowników agencji reklamowych, marketerów, osób posiadających własne strony internetowe, wydawców, portali, właścicieli baz mailingowych, kupujących media i blogerów oraz dla osób prowadzących własne funpejdże.
Zapis na szkolenie kosztuje 244,77 zł, jak na szkolenia online nie jest to wygórowana cena, spotyka się szkolenia które kosztują nawet 1000 zł, więc chyba warto wydać 244 zł by poznać zasady skutecznej sprzedaży. Jeżeli chcesz uczestniczyć w szkoleniu to, przejdź na witrynę szkolenia i zarejestruj się. Webinary odbędą się 18 lipca 2012 roku, tak więc niebawem, od godziny 13 do 16. Uczestnicząc w webinarach nie będziesz musiał wychodzić z domu, ponieważ wszystko to będzie działo się w twoim komputerze, za pośrednictwem konferencji wideo na żywo z Sali wykładowej.

Czego dowiesz się na webinarach Cube Group?

Jak wiesz firma Cube Group jest właścicielem Netsales i ich ekspert powie ci, przekaże wiedzę na temat efektywnej sprzedaży przez Internet, także w modelu CPS (Cost per sale) z użyciem sieci afiliacyjnych. Więc jeżeli czujesz głód wiedzy, i chciał byś w końcu zarabiać, prawdziwe pieniądze przez Internet, to zapisz się na webinarium i zdobądź potrzebną ci wiedzę.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments