Jesteśmy na Facebooku

Facebook funpage

Serwis oFree.pl jest już na Facebooku, dołącz do naszej społeczności, czytaj nasze najciekawsze artykuły i dyskutuj o nich z innymi.

Po półrocznym działaniu naszej strony, postanowiliśmy zintegrować nasz serwis z najpopularniejszym na obecną chwilę portalem społecznościowym jakim jest Facebook. Powstał oficjalny FunPage naszego portalu, dzięki któremu będziesz mógł śledzić nasze wpisy na bieżąco, a także dołączysz do społeczności ciekawych ludzi którzy oszczędzają i wiedzą jak zarabiać w sieci.

Dlaczego akurat Facebook?

Facebook jest największym portalem społecznościowym jaki powstał w ostatnich latach, skupia on bardzo dużą rzeszę ludzi. Dzięki specjalnym aplikacjom udostępnianym na Facebooku, mamy możliwość przekazywania wam informacji na temat konkursów, cennych wskazówek jak oszczędzać i zarabiać pieniądze. Nasz FunPage powstał po to by zbliżyć się do was i być z wami na bieżąco każdego dnia.

Jak to działa?

Nie musisz być zarejestrowanym w naszym serwisie by śledzić nasze wpisy i artykuły. Znajdziesz nas pod adresem naszego FunPage’a, FunPage oFree.pl. Możesz tu śledzić publikowane przez nas informacje, artykuły i newsy. Za pomocą oficjalnego FunPage’a masz zdalną możliwość podglądania naszego serwisu poprzez portal Facebook.
Zachęcamy do tego, byście polubili naszą stronę na Facebooku i uczestniczyli w jej życiu każdego dnia. Przycisk „Lubię to” znajdziesz na naszej stronie w prawej kolumnie witryny, na stronie zamieściliśmy taki oto LikeBox, by łatwiej wam było dołączyć do naszego grona.

Facebook like box

Mamy nadzieję że ta opcja wprowadzona na naszej stronie pomoże wam w znacznym stopniu w korzystaniu z naszego portalu.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments