Jogobella wygraj pakiet filmów i wycieczkę

Jogobella konkursJeżeli jesz jogurty firmy Zott, to teraz masz szansę na zdobycie ciekawych nagród w konkursie internetowym przygotowanym przez Zott i Jogobellę.
Konkurs Jogobella został stworzony dla wszystkich którzy lubią wycieczki i filmy, firma Zott daje szansę dla każdego kto chciałby wygrać atrakcyjne nagrody.

Konkurs Jogobella, jak wziąć udział?

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie Jogobella, to wystarczy że wejdziesz na stronę internetową firmy Zott, a następnie zalogujesz się lub zarejestrujesz na portalu Jogobella. Tym samym weźmiesz udział w losowaniu nagród, po prostu zostań użytkownikiem serwisu internetowego poświęconego jogurtowi Jogobella i zdobądź nagrody.

Jakie nagrody można wygrać w konkursie internetowym Jogobella?

W konkursie Jogobella jest całe mnóstwo atrakcyjnych nagród do wygrania, nagrody dzielą się na trzy typy: nagrodę główną, nagrodę tygodniową oraz prezenty gwarantowane.
Nagrodą główną jest:
– 3x Voucher na wakacje o wartości 25000 zł.
Nagrodami tygodniowymi są:
– 80x koszy i kocy piknikowych.
– 1920x bilety do kina.
Prezentami gwarantowanymi są:
10 filmów dla każdego uczestnika konkursu.
Jak sam widzisz nagrody są bardzo pokaźne, są też nagrody gwarantowane dla każdego kto weźmie udział w zabawie. Pamiętaj! Aby wziąć udział w konkursie musisz założyć sobie konto w serwisie Jogobella.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments