Kiedy NC Plus na kartę

NC Plus na kartePo wielu protestach klientów telewizji cyfrowej N jak i Cyfry Plus, a także po nałożeniu kary na NC Plus przez UOKiK w wysokości 11 milionów złotych, coraz częściej ludzie chcą wiedzieć kiedy nadejdzie nowa oferta NC Plus na Kartę.

Jak wiadomo platforma NC Plus, w ostatnim czasie ma sporo kłopotów, odchodzący klienci, kara nałożona przez UOKiK, a także zwolnienia pracowników z zarządu spółki np. Beaty Mońki.
My możemy jedynie przypuszczać, że nowa oferta telewizji na kartę dostarczana od platformy NC+ nie zostanie zaprezentowana zbyt szybko.
Spowolnienia z pokazaniem nowej oferty telewizji prepaid są spowodowane sporym poślizgiem NC+, a to przekłada się na brak oferty prepaid.

Kiedy zatem oferta NC Plus na kartę?

Możemy jedynie przypuszczać, że nowa oferta telewizji prepaid, zostanie zaprezentowana dla klientów w czerwcu, a być może dopiero po wakacjach. Są to jedynie nasze przypuszczenia, jednakże każdy powinien wiedzieć, że oferta telewizji prepaid, czyli NC+ na kartę, miała być zaprezentowana pod koniec kwietnia.
Operator zdecydowanie spóźnia się z zaprezentowaniem nowej oferty, być może zarząd NC+ nie chce szybko podejmować decyzji i nie chce wypuścić na rynek kolejnej wadliwej oferty, tak jak to miało miejsce z ofertą abonamentową NC+.
Póki co wiadomo jedynie tyle, że NC+ planuje wprowadzić ofertę telewizji na kartę, a także platforma satelitarna złożyła odwołanie od wymierzonej kary przez UOKiK, widać jest że zarząd chce uniknąć kary.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments