Kinomaniak zamknięty, jednak filmy i seriale za darmo można dalej oglądać

kinomaniak tvJeden z największych pirackich serwisów, dający internautom darmowy dostęp do filmów i seriali online został zamknięty jakieś 2 tygodnie temu, jednak niema co się martwić, filmy online można dalej za darmo oglądać, bo źródeł jest wiele.

Kinomaniak TV zamknięty!

Serwis Kinomaniak TV zamknięty został prawdopodobnie z przyczyn prawnych, Administracja tego serwisu natknęła się na mocnego gracza na rynku, który skutecznie ograniczył działalność serwisu.
Jak wiadomo Kinomaniak TV, był nielegalnym źródłem filmów i seriali online, który sprzedawał internautom konta Premium za nieograniczony dostęp do materiałów video na życzenie.
Jednak oficjalnie nie wiadomo co stało za przyczyną zamknięcia tego potężnego serwisu, z nieoficjalnych źródeł dowiedzieć się można, iż Kinomaniak TV został zamknięty z przyczyn prawnych i naruszenia praw autorskich.

Gdzie oglądać za darmo filmy i seriale online, jakie serwisy są podobne do Kinomaniak TV?

Zamknięcie serwisu Kinomaniak TV to nie koniec świata, w sieci jest mnóstwo serwisów, które dają możliwość oglądania za darmo filmów online, bez potrzeby pobierania ich na dysk komputera. Takim już bardziej znanym serwisem został okrzyknięty Kinoman TV, który powstał stosunkowo niedawno i działa zaledwie jakiś czas, jednak już teraz ma sporą bazę filmów. Należy pamiętać że kinoman TV, to także nielegalne źródło, które daje możliwość oglądania pełnometrażowych filmów przez Internet.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments