Klienci masowo wypowiadają umowy z NC+

nc plusTak jak donosi serwis Wirtualnemedia, tak i nasze przypuszczenia sie zaczynają sprawdzać. Nowa platforma telewizji cyfrowej ma coraz większe problemy z utrzymaniem klientów przy swojej ofercie. Z tego co ostatnio dotąd udało nam się ustalić, klienci NC Plus zaczynają wypowiadać umowy.

Nowych klientów nie przybywa, a obecnych z każdym dniem ubywa, co bez wątpienia nie jest dobrą wiadomością dla zarządu NC+. Ta sytuacja jest spowodowana wysokimi cenami, a co najgorsze, zarząd NC+ nie chce się przyznać iż popełniło błąd, wyceniając i tworząc tak drogie pakiety telewizyjne.
Mało tego, klienci Cyfry + i platformy N, składają liczne zażalenia do UOKiK, z przyczyn niejasnych warunków i formy przedstawiania im nowej oferty. Najbardziej niezadowoleni są nowi klienci obu platform, którzy podpisali umowy stosunkowo niedawno jeszcze na starych warunkach.

NC+ chce przenieść wszystkich obecnych klientów na nową ofertę telewizyjną!

Jak wiadomo, obecni klienci platform N i Cyfra +, otrzymują specjalne listy, w których można przeczytać, iż jeżeli sami nie wybiorą sobie pakietu z nowej oferty NC Plus, to platforma sama za nich to zrobi i automatycznie przedłuży umowy dla osób, którym w najbliższym czasie kończy się okres abonamentowy. Nowi klienci platformy N jak i Cyfry +, także zostaną przeniesieni o ile nie wypowiedzą w czas umowy, na nowe warunki i droższą ofertę telewizyjną NC+. Póki co żaden z obecnych klientów i nowych klientów nie ma możliwości skorzystania z tańszej oferty, bo po prostu NC+ takiej oferty nie ma i pozostaje przy swoim założeniu drogiego abonamentu.

Z zarządu platformy NC+ odchodzą pracownicy!

Po ostatnich wydarzeniach na rynku telewizyjnym w Polsce, związanych z nową platformą satelitarną NC+, zaczynają odchodzić kluczowe osoby z zarządu nowej platformy NC+. Na początku odszedł pan dyrektor do spraw marketingu Marek Staniszewski, a teraz odchodzi pani Beata Mońka wiceprezes zarządu ds. Business Affairs, Communication & Branding nc+, z mediami i komunikacją związana 19 lat. Przyczyną odejścia było poróżnienie zdań na temat przyjętej strategii firmy i jej komunikacji. Przypominamy, iż pani Beata Mońka z początku zachwalała nową ofertę platformy NC+ w radiu TOK FM i innych mediach, co także zostało ostro skrytykowane przez klientów NC+, platformy N i Cyfry+. Jeżeli sytuacja z pakietami i ofertą platformy satelitarnej NC+ nie zmieni się, to cała firma może przygotować się na drastyczne odchodzenie klientów do konkurencji, bo należy pamiętać, iż na polskim rynku jest jeszcze Cyfrowy Polsat.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments