Konkurs Katalog Marzeń do wygrania niezwykłe atrakcje na weekend i gwarantowane 25 zł!

Po niedzielnej przerwie w dodawaniu nowych konkursów, promocji itp. Dziś pragniemy wam przedstawić kolejny bardzo ciekawy konkurs internetowy ze względu głównie na nagrody jakie można w nim wygrać.

Konkurs zorganizował serwis Katalog Marzeń, który to specjalizuje się w uszczęśliwianiu ludzi po przez organizowanie różnego rodzaju atrakcji takich jak np. skoki na banji, loty szybowcem itp.

By wziąć udział w tym darmowym konkursie należy na samym początku wybrać trzy interesujące atrakcje jakie chcielibyście przeżyć ze swoimi przyjaciółmi, oraz kliknąć przycisk dalej. Następnie należy zapisać się w konkursie po przez wypełnienie darmowego formularza konkursowego, formularz ten należy wypełnić poprawnie by dostać się do konkursu i mieć szanse na wygraną nagród.

Jeżeli chodzi o nagrody, to w tym konkursie do wygrania są: wymarzony weekend z przyjaciółmi który spędzimy na różnych wybranych przez siebie atrakcjach, takich jak np. loty szybowcem, loty paralotnią, nauką strzelania itp. Następną nagrodą jest to nagroda gwarantowana która zostanie wręczona każdemu uczestnikowi konkursu, który poprawnie się do niego zapisze, a tą nagrodą jest darmowe gwarantowane 25 zł na zakupy w sklepie KatalogMarzeń. Jak widać nagrody w konkursie są interesujące no i każdy kto zapisze się w konkursie otrzyma nagrodę gwarantowaną.

Konkurs jest darmowy i dla wszystkich, sprawdzony przez administrację oFree.pl

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments