Konkurs Play i OffersClick do wygrania konsola Sony Play Station 3 i inne cenne nagrody!

Dziś chcemy przedstawić wam kolejny konkurs internetowy, zorganizowany tym razem przez dwie duże firmy, tymi firmami są operator sieci komórkowej PLAY i OffersClick.

Obydwie firmy zaczęły wspólnie współpracować i owocem ich pracy jest właśnie darmowy konkurs internetowy stworzony specjalnie dla was.

By wziąć udział w tym konkursie należy wykonać zadanie konkursowe które jest bardzo proste, polega ono na zapisaniu się w konkursie po przez wypełnienie darmowego formularza konkursowego, oraz oddaniu odpowiedzi na pytania zadane nam w ankiecie. Formularz i samą ankietę należy wypełnić poprawnie, po wypełnieniu tego zadania automatycznie bierzemy udział w konkursie i walczymy o nagrody.

Nagrodami w tym konkursie są Konsole Sony PlayStation 3, pieniądze o wartości 1000 zł, zestawy kina domowego, markowe ubrania z kolekcji H&M i wiele, wiele więcej nagród.

Przyznać trzeba iż konkurs jest bardzo ciekawy zwłaszcza, gdy  patrzyć z perspektywy ilości nagród do wygrania, ponieważ jest ich dużo i nie jeden uczestnik konkursu zostanie zwycięzcą.

Konkurs jest darmowy i dla wszystkich, sprawdzony przez administrację oFree.pl.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments