Konkurs Pytamy Nagradzamy do wygrania bony na paliwo, ekspres do kawy i MacBook!

Posiadasz samochód i sporo jeździsz, potrzebujesz paliwa? Od dziś będziesz miał szansę zatankować za darmo i nie tylko.

Przedstawiamy wam konkurs z serii PytamyNagradzamy, jest to już druga edycja tego konkursu, gdzie pierwsza była bardzo popularna i miała bardzo dużo uczestników.

Konkurs ten polega na wybraniu jednej z pośród trzech nagród, jaką chcielibyście wygrać każdy wybiera indywidualnie na co ma ochotę, oraz w kolejnej części konkursu należy wykonać zadanie konkursowe polegające na wypełnieniu darmowego formularza konkursowego, owy formularz należy w pełnić poprawnie by dostać się do konkursu i mieć szansę na wygraną.

W konkursie tym do wygrania są trzy bardzo fajne nagrody pierwsza z nich to 5000 zł na paliwo we wszystkich stacjach BP w całej Polsce i to jest chyba jedna z najlepszych nagród w tym konkursie, kolejna druga z rzędu jest to Ekspres do kawy Saeco Primea Cappuccino Duo New Edition i trzecia nagroda to Apple MacBook Pro, jest to komputer w stylu laptopa lub notebooka warty ponad 4000 zł, więc też dość cenna nagroda.

By wygrać te nagrody trzeba wykonać wyżej wymienione zadanie konkursowe, konkurs ten jest darmowy i dla wszystkich sprawdzony przez administrację oFree.pl.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments