KSW 37 oglądaj walkę Popek vs Pudzian za darmo w Internecie

ksw 37 popek pudzianJuż jutro bo 3 grudnia odbędzie się kolejna gala KSW 37. Ta gala jest najbardziej oczekiwaną galą Konfrontacji Sztuk Walki ze względu występu na niej rapera i dawnego zawodnika MMA POPKA. Jeżeli czekasz na walkę Popka z Pudzianowskim na gali KSW 37 to sprawdź jak można uzyskać dostęp do tego wydarzenia płatnie oraz całkowicie za darmo.

Jak oglądać galę KSW 37 Popek vs Pudzian za darmo w Internecie?

W Internecie będzie dostępnych szereg transmisji online. Aby oglądać transmisję z gali KSW 37 przez Internet zupełnie za darmo warto odwiedzić kilka serwisów, które mogą transmitować walkę całkowicie za free. Tymi serwisami są WeebTV, Youtube, Mecze na żywo TV, Mecze live TV, Mecze 24, Meczyki PL i wiele innych serwisów z darmowymi transmisjami sportowymi online. Pamiętaj jedynie, że źródła darmowych transmisji nie są w 100% pewne i mogą występować błędy i różne usterki podczas transmisji gali KSW 37. Może być to spowodowane ogromnym zainteresowaniem na darmowe oglądanie gali KSW, gdzie to serwery w tym czasie mogą być znacznie przeciążone. Warto także poszukać wcześniej przed galą serwisu, który udostępni transmisję online za darmo z walką Paweł (POPEK MONSTER) Rak vs Mariusz (PUDZIAN) Pudzianowski.

Płatny dostęp do gali KSW

Gala KSW 37 w telewizji zostanie transmitowana jedynie dzięki metodzie PPV (Pay Per View), co oznacza transmisję całkowicie płatną. Dostęp do transmisji można wykupić u swoich operatorów telewizji satelitarnych. Usługa i dostęp do pełnej transmisji w TV kosztuje 40 zł. Dodatkowo bezproblemową transmisję Gali KSW na żywo będzie udostępniać online serwis VOD IPLATV za opłatą 40 zł za dostęp do wydarzenia.

Gdzie odbędzie się gala KSW 37 i kto wystąpi?

Gala KSW 37 odbędzie się w Tauron Arenie w Krakowie, a wystąpią na niej:
Karol Bedorf – Fernando Rodriguez Jr.
Mariusz Pudzianowski – Popek Monster
Borys Mańkowski – John Maguire
Artur Sowiński – Marcin Wrzosek
Maciej Jewtuszko – Yasubey Enomoto
Łukasz Chlewicki – Mansour Barnaoui
Marcin Wójcik – Marcin Łazarz
Filip Wolański – Łukasz Rajewski
Transmisja gali odbędzie się o godzinie 19:00, bramy do wydarzenia zostaną otwarte o 17:00.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments