Kup aparat Nikon w sklepie Ole Ole i oszczędź do 400 zł

aparat Nikon 1Obecnie w sklepie internetowym Ole Ole trwa promocja na zakup nowoczesnych aparatów fotograficznych, są to zaawansowane lustrzanki Firmy Nikon.

Promocja ta nazywa się „Nikon 1 – Jestem mega promocją”, aparaty które są dostępne w sklepie, są zaawansowanymi i profesjonalnymi narzędziami do robienia fotografii, zdjęć, na pewno przydadzą się w każdym domu i nie dla jednego fotografa, czy to profesjonalisty, czy też amatora. Jeżeli planujesz zakup aparatu cyfrowego, to przemyśl swój wybór i wybierz jeden z najlepszych produktów na rynku, czyli aparat Nikon 1, kompakty z wymienną optyką już czekają. Zakupić je możesz z bardzo dużą zniżką bo nawet do 400 zł taniej.

Jak oszczędzić pieniądze na zakupie aparatu Nikon 1 w sklepie Ole Ole?

To bardzo proste, przejdź na witrynę sklepu Ole Ole, a następnie kliknij w zakładkę „Nikon 1 – skorzystaj z promocji”, znajdziesz ją mniej więcej na środku witryny w zmieniających się slajdach. Przejdź na podstronę, a następnie przeczytaj szczegółowy opis promocji. Wybierz jeden lub więcej sztuk i zamów. Po otrzymaniu aparatu, dołącz do formularza zamówienia kopię paragonu lub faktury, który otrzymałeś wraz z zamawianym aparatem. Dzięki temu zostanie ci zwrócone nawet do 400 złotych, przez firmę Nikon.

Korzyści z promocji Nikon i Ole Ole?

To proste, jeżeli zdecydujesz się kupić droższy aparat, to zwrot pieniędzy będzie większy, a jeżeli zdecydujesz się zakupić tańszą lustrzankę zwrot będzie mniejszy. Tak więc jak kupisz aparat Nikon 1 J1 to otrzymasz 100 zł zniżki, jeżeli kupisz aparat Nikon 1 J2 lub Nikon 1 V1 to firma Nikon zwróci ci nawet 400 zł. Informacje dotyczące odbioru zwróconej gotówki znajdziesz na stronie sklepu. Promocja jest bardzo ciekawa, ponieważ kupując obojętnie jaki model lustrzanki otrzymasz zniżkę sięgającą nawet 30% ceny aparatu.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments