Kursy języka angielskiego przez Internet

Język angielski onlineBrakuje ci czasu? Chcesz uczyć się języka angielskiego w domu nie tracąc czasu na dojazdy do szkół? Jeżeli tak to przyglądnij się uważnie tej ofercie, bo dzięki niej zyskasz czas i pieniądze.
Empik School ostatnio wpadł na pomysł by organizować szkolenia z języków obcych przez Internet.

Czy jest to dobry pomysł?

Naszym zdaniem jak najbardziej, dzięki kursom online wiele osób będzie mogło zaoszczędzić cenny czas, na dojazdach do szkół itp. A dzięki temu i tak nauczy się języka angielskiego czy innego.

Voucher na naukę języka angielskiego przez Internet za darmo?

Empik wpadł ostatnio na pomysł rozdawania darmowych voucherów, które to obniżają cenę kursu, a kurs jest przeprowadzany z pomocą Internetu. Jeżeli i ty chcesz wziąć udział w takim kursie nauczania, to musisz wykonać kilka bardzo prostych kroków. Pierwszy krok to przejście na właściwą podstronę z promocją, dzięki naszej witrynie wejdziesz na właściwą stronę. Drugim krokiem jest zgłoszenie się po darmowy voucher na naukę języka, w tym celu należy wypełnić bardzo krótki formularz zgłoszeniowy. Po wypełnieniu formularza będziesz mieć możliwość odebrania takiego kuponu zupełnie za darmo.

Ile korzyści niesie nauczanie języków przez Internet?

Jeżeli skorzystasz z oferty promocyjnej to, otrzymasz voucher na 8 darmowych lekcji w empik school online. Za te lekcje nic nie zapłacisz, bo voucher promocyjny pokrywa koszty szkolenia. Do tego zyskasz czas na dojazdach do odpowiedniej placówki, ponieważ będziesz uczyć się przez Internet za pomocą konferencji online. W ramach szkolenia otrzymasz też:
Słuchawki z mikrofonem za darmo
Unikalną platformę e-learningową
Nauka jest prowadzona na żywo przez lektora, zajęcia odbywają się od 8:00 do 23:00, co daje ci elastyczny czas wyboru lekcji.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments