La Redoute rozdaje 50 zł rabatu na pierwsze zakupy ubrań

50 zł rabatu na ubrania w La RedouteJeżeli czytasz ten wpis to znaczy że poszukujesz rabatów na markowe ubrania. Zgodzisz się ze mną, iż żeby zakupić sporo modnych i markowych ciuchów trzeba mieć przy sobie pokaźną ilość pieniędzy.

Markowe ubrania mają to do siebie że są uszyte z bardzo wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu wystarczają nam na dłużej. Jednak ich cena jest o kilkanaście razy większa, niestety za jakość trzeba płacić. Ale po części wysokie ceny produktów da się obejść promocjami, zniżkami, różnymi przecenami. I właśnie dlatego dziś chcemy wam wskazać nową promocję zorganizowaną przez sklep z odzieżą i obuwiem La Redoute. Kiedyś publikowaliśmy na łamach naszej strony konkurs, zorganizowany przez ten sklep, w którym można było wygrać markowe ciuchy i buty.

Klub VIP La Redoute jak się zapisać?

Aby uzyskać rabat na ubrania, należy przejść na stronę sklepu. Po wejściu na witrynę wypełnij prosty formularz zgłoszeniowy, dzięki któremu otrzymasz specjalną ofertę VIP. Z oferty tej będziesz mogła wybrać ubrania wedle swojego gustu i upodobania. Następnie należy zamówić wybrane produkty i dokonać zamówienia, korzystając jednocześnie z przyznanego rabatu.

Ile oszczędzę korzystając z oferty La Redoute?

Jeżeli skorzystasz z oferty sklepu, to automatycznie otrzymasz zniżkę na zakupione produkty. Rabat ten wynosi 50 zł do pierwszego zamówienia. Oczywiście jeżeli zakupi się buty czy ubrania za minimalną kwotę 150 zł. Jednak 150 zł przy markowych ubraniach lub butach, jest bardzo niskim limitem, ponieważ większość markowych ubrań kosztuje znacznie więcej niż 150 zł. Naszym zdaniem, oferta promocyjna jest godna uwagi, bo dzięki niej masz szanse zakupić produkty takich firm jak: Converse, Nike, Adidas, Puma i wiele więcej. Wiec jeżeli masz potrzebę zakupienia czegoś dla siebie, to skorzystaj z oferty, a z pewnością będziesz zadowolona.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments