Loteria TakPoproszę, wygraj samochód, bony, bilety oraz kasę

koło fortunyLubisz brać udział w darmowych loteriach online? Chciałbyś szybko wygrać cenne nagrody? Jeżeli tak to z pewnością zainteresuje cię ten artykuł.
Jak za pewnie wiesz, loterie polegają na zgłoszeniu się w niej a następnie wylosowanie nagrody. Często zdarzają się takie loterie w których żeby wziąć udział trzeba np. kupić los lub kupon, ale dziś przedstawiamy ci darmową loterię internetową, w której za wzięcie udziału nie zapłacisz ani grosza, a na samym starcie już wygrywasz nagrodę gwarantowaną.
Chodź nagroda gwarantowana nie jest tak wartościowa jak nagrody główne, dostępne w tej loterii, to i tak warto się do niej zgłosić i zakręcić kołem.

Na czym polega ta loteria TakPoproszę?

Loteria ta polega na tym by zgłosić się do niej poprzez wypełnienie formularza, należy to zrobić poprawnie, by wziąć udział w losowaniu nagrody.
Po zapisaniu się należy odebrać nagrodę gwarantowaną, a następnie wylosować sobie nagrodę. Losowania dokonasz poprzez zakręcenie wirtualnym kołem fortuny, a przy tej czynności należy liczyć już na swoje szczęście.

Jakie nagrody mogę wylosować?

Pierwsze co to, po dokonaniu zapisu w loterii możesz odebrać gwarantowaną nagrodę w postaci pakietu VIP oraz 10% zniżki na zakupy do sklepu PATROL i innych. Zaś nagrody główne jakie możesz wylosować to:
Luksusowy samochód na weekend (Mercedes, BMW lub Peugeot)
Rabat 15% na zakupy w sklepie Fashion2Day
Bilet do Wesołego Miasteczka w Chorzowie
Nagroda pieniężna o wartości 500 złotych, nagrodę tą można także wymienić na kupony rabatowe za które dokonasz zakupów.
Nagrody są bardzo ciekawe i dla każdego, kto chciałby je wygrać zupełnie za darmo. Jeżeli lubisz luksusowe auta, robisz często zakupy lub chodzisz do Wesołego Miasteczka, to weź udział w loterii!

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ricardas
ricardas
20 lipca 2013 15:56

Czy ta nowa stronka jest dobra

ricardas
ricardas
20 lipca 2013 15:57

Wygraj swoje marzenie które chcesz spełnić