Majówka w Biedronce, sprawdź nową gazetkę promocyjną

Biedronka majowkaNa oficjalnej stronie marketu Biedronka, dostępna jest nowa gazetka promocyjna z ofertami na majówkę. Nowa oferta dostępna będzie od 25.04.2013 roku.
Teraz jeżeli planujesz grilla na majówkę, zajrzyj do gazetki Biedronka, znajdziesz w niej promocje na grille, produkty spożywcze na grilla i wiele innych ciekawych ofert.

Jak przeglądnąć nową gazetkę promocyjną z Biedronki?

Jeżeli chcesz zobaczyć nową gazetkę promocyjną Biedronki, to wejdź na stronę internetową Biedronki i przejdź w zakładkę z ofertami na majówkę. Wszystko łatwo znajdziesz na głównej stronie sieci sklepów Biedronka. Zachęcamy również do pobrania gazetki promocyjnej.

Jakie promocje są najlepsze w Biedronce na majówkę?

W nowej gazetce promocyjnej z Biedronki znajdziesz ciekawe oferty promocyjne m.in.
– Zestaw grillowy do szaszłyków za 9,99 zł.
– Grill wózek za 79 zł.
– Coca Cola 2×1,75 l za 5,99 zł.
– Chleb żytni Just Fit za 2,89 zł.
W gazetce jest o wiele więcej ciekawych ofert wartych uwagi, jeżeli robisz częste zakupy w biedronce to gazetka Biedronki z pewnością ci się przyda. Oferty na majówkę ważne są od dnia 25 kwietnia i trwa do wyczerpania zapasów, bądź do wycofania jej przez sieć sklepów Biedronka. Gazetka Promocyjna Biedronki jest do pobrania na oficjalnej stronie internetowej supermarketu, zapewne zostanie także dostarczona do niektórych domów i mieszkań w obrębach sklepów.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments