Mall darmowa dostawa na sprzęty DeLonghi i Kenwood

Mall darmowa wysylkaJeżeli potrzebujesz do swojej kuchni dobrych sprzętów kuchennych, to skorzystaj z oferty promocyjnej sklepu Mall, która oferuje darmową dostawę do domu zakupionych sprzętów marki DeLonghi oraz Kenwood.

Obydwie wyżej wymienione firmy, to producenci wysokiej klasy oraz wydajności sprzętów kuchennych takich jak: ekspresy do kawy, sokowirówki, młynki, blendery i wiele innych.

Jak skorzystać z darmowej dostawy sprzętu od sklepu Mall?

To bardzo proste, wystarczy wejść na stronę sklepu internetowego Mall, a następnie zakupić produkty sprzętu kuchennego od firmy DeLonghi lub Kenwood. Po zakupie otrzymasz sprzęt wprost do swojego domu bez wydawania pieniędzy na drogie przesyłki kurierskie, ponieważ sklep Mall pokrywa wszystkie koszty związane z dostarczeniem zakupionych sprzętów wprost pod twoje drzwi.
W sklepie Mall dostępne są także inne towary z darmową wysyłką, jednak trzeba poszukać specjalnych ofert, ponieważ sklep jest bardzo duży i posiada ogromny asortyment produktów.

Ile zaoszczędzisz na przesyłce sprzętu?

Otóż to ile uda ci się oszczędzić na przesyłce zakupionego towaru w sklepie Mall, zależy od wagi towaru. Jeżeli kupisz duży sprzęt ważący kilkadziesiąt kilo to twoja oszczędność może wahać się w granicach kilkuset złotych. Jeżeli zakupisz mały lekki produkt Kenwood lub DeLonghi, to oszczędzisz do kilkunastu złotych. Promocja jest bardzo atrakcyjna, zwłaszcza dla tych osób które robią duże zakupy przez Internet.
Kliknij by skorzystać z oferty

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments