MasterCard wygraj wyprawę do Waitamo w Nowej Zelandii

Waitamo wycieczka MasterCardFirma MasterCard zorganizowała konkurs dla osób lubiących podróżować i przeżywać niesamowite przygody, jeżeli jesteś osobą lubiącą jeździć na wszelakie wycieczki, wyprawy, to ten konkurs jest jak najbardziej dla ciebie.

Zabawa konkursowa jest bardzo prosta, jednak jest dla osób pełnoletnich, które skończyły 18 rok życia i posiadają kartę płatniczą World MasterCard.

Jak wziąć udział w nowym konkursie MasterCard?

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie i mieć szansę na wygraną, to po prostu przejdź na witrynę konkursową MasterCard (World promocja), następnie zarejestruj się na stronie. Konkurs ten polega na robieniu zakupów i płaceniu kartą MasterCard, a każdą płatność jaka została wykonana przez ciebie odnotuj w serwisie konkursowym MasterCard. Możesz robić nawet codzienne zakupy dla siebie i po prostu opłaty dokonywać kartą MasterCard, dzięki temu zbierasz specjalne punkty, które przybliżą cię do wygrania nagrody w konkursie MasterCard.

Jaka nagroda jest do zdobycia w zabawie MasterCard World?

MasterCard jest znana z bardzo atrakcyjnych nagród dla swoich klientów i uczestników konkursów jakie organizuje. Tym razem MasterCard przygotowało bardzo oryginalną nagrodę, do wygrania w konkursie jest wyprawa do tajemnic wnętrza ziemi, czyli wycieczka do najbardziej fascynujących jaskiń na świecie Waitamo w Nowej Zelandii.
Oprócz tego zaplanowanych jest cała masa atrakcji, np. podziwianie wybuchów gejzerów, wycieczki po jaskiniach, przepłyniecie łodzią podziemnej rzeki którą rozświetlają owady Glow Worms, spotykane tylko w tamtych rejonach globu. W skład wyprawy wchodzi także zakwaterowanie i wyżywienie, a dodatkowo niezapomniane przeżycia z wycieczki. Wartość nagrody opiewana jest na 30 tysięcy złotych, więc jest to bardzo cenna i atrakcyjna nagroda, jedna z bardziej oryginalnych, jaką można spotkać w tego typu konkursach.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments