McDonald’s kupony rabatowe na wrzesień i październik 2016

mcdonalds kupony rabatowe 2016McDonald’s opublikował na swojej stronie internetowej kolejne kupony rabatowe na zakup jedzenia w ich restauracjach, które dostępne są w całej Polsce. Jeżeli często zaglądasz do tej restauracji Fast Food, to takie kupony z pewnością ci się przydadzą.

McDonald’s kupony na wrzesień i październik 2016!

Oferta z kuponami rabatowymi jest przygotowana na miesiące wrzesień oraz październik 2016 roku. Kupony możesz pobrać zupełnie za darmo.
Aby pobrać kupony wystarczy wejść na witrynę McDonald’s, a następnie wydrukować kupony, wysłać je na swoją pocztę email lub pobrać je ze specjalnej aplikacji na Androida lub Ios. Kupony mają ważność od 08.09.2016 do 18.10.2016.

Lista kuponów rabatowych do pobrania za darmo:

– Kupon rabatowy McDonald’s na tańszy McZestaw Big Mac® w super cenie 10 złotych – jest to kupon w książeczce nr 1.
– Kupon rabatowy McDonald’s na tańszy McZestaw Kurczak McNuggets® 6 szt. w super cenie 10 złotych – jest to kupon w książeczce nr 2.
– Kupon rabatowy McDonald’s na 2 porcje w cenie 1 – 2x Duże frytki – jest to kupon w książeczce nr 3.
– Kupon rabatowy McDonald’s na 2x Duże lody z polewą w cenie obniżonej do 5 złotych – jest to kupon w książeczce nr 4.
– Kupon rabatowy McDonald’s na zestaw 2 for U + Iced Frappés albo Iced Fruit Smoothies (300 ml) w cenie obniżonej do 10 złotych – jest to kupon w książeczce nr 5.
– Kupon rabatowy McDonald’s na Powiększone 2 for U + Lodowe Marzenie w cenie obniżonej do 10 złotych – jest to kupon w książeczce nr 6.
– Kupon rabatowy McDonald’s na McCafé® Caramel Latte Macchiato (300 ml) w cenie obniżonej do 7 złotych – jest to kupon w książeczce nr 7.
– Kupon rabatowy McDonald’s na 2 porcje w cenie 1 – Iced Fruit Smoothies (300 ml) – jest to kupon w książeczce nr 8.
– Kupon rabatowy McDonald’s na 2 x WieśMac® albo 2 x McChicken® w super cenie 12 złotych (kupon ważny jest wyłącznie nocą) – jest to kupon w książeczce nr 9.
– Kupon rabatowy McDonald’s na 2 x McMuffin® Jajko i Bekonw w cenie obniżonej do 7,50 zł (kupon ważny jest wyłącznie w ofercie śniadaniowej) – jest to kupon w książeczce nr 10.
– Kupon rabatowy na zestaw Happy Meal® w cenie obniżonej do 9,50 zł (kupon ważny jest wyłącznie w ofercie śniadaniowej) – jest to kupon w książeczce nr 11.
– Kupon rabatowy McDonald’s na zestaw Happy Meal® + Iced Frappés albo Iced Fruit Smoothies (300 ml) w cenie obniżonej do 14,50 zł (kupon ważny jest wyłącznie w ofercie śniadaniowej) – jest to kupon w książeczce nr 12.
– Kupon rabatowy McDonald’s na McWrap® + mały napój w obniżonej cenie do 10 złotych – jest to kupon w książeczce nr 13.
– Kupon rabatowy McDonald’s na McZestaw McWrap® w obniżonej cenie do 12 złotych – jest to kupon w książeczce nr 14.
– Kupon rabatowy McDonald’s na zestaw Chikker® + McDouble + średnie frytki + średni napój w obniżonej cenie do 15 złotych – jest to kupon w książeczce nr 15.
– Kupon rabatowy McDonald’s na zestaw McZestaw + McDouble albo Chikker® w obniżonej cenie do 18 złotych – jest to kupon w książeczce nr 16.
– Kupon rabatowy McDonald’s na zestaw McZestaw + Duże lody z polewą w obniżonej cenie do 18 złotych – jest to kupon w książeczce nr 17.
– Dwa kupony rabatowe McDonald’s na zestaw McZestaw + burger w obniżonej cenie do 20 złotych – jest to kupon w książeczce nr 18.

Kliknij by skorzystać z oferty

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments