Mi Momento, wygraj zegarki i bony Empik

Mi Momento konkurs z bonamiKupujesz często płyty, muzykę, książki i inne artykuły w sklepach Empik? Potrzebujesz lub chciałbyś posiadać markowy zegarek? Jeżeli tak to z pewnością zainteresuje cię ten wpis.
Przedstawiamy ci bardzo ciekawy konkurs zorganizowany przez serwis Mi Momento, strona ta jest bardzo ciekawym klubem zakupowym w którym otrzymasz zniżki na zakupy itp.
Dzisiaj przede wszystkim chcemy skupić się na konkursie, który zorganizował właśnie ten klub sprzedażowy.

Jak zgłosić się do konkursu Mi Momento?

Aby wziąć udział w zabawie należy, przejść na oficjalną stronę konkursową organizatora i dokonać darmowego zgłoszenia. Zgłosić się należy poprzez wypełnienie prostego formularza, wypełnij go poprawnie by wejść do konkursu i mieć szansę na wygraną.

Jakie są zasady zabawy Mi Momento?

Zasady konkursu postaramy się wypisać w punktach, by łatwiej było je zrozumieć, tak więc postępuj zgodnie z punktami a będziesz miał szansę wygrać.
– Pierwszy punkt to przejście na oficjalną witrynę Mi Momento, możesz to zrobić za pomocą naszej strony internetowej na której teraz się znajdujesz.
– Zgłoś się do zabawy, poprzez wypełnienie formularza, zrób to poprawnie.
– Poczekaj na zakończenie konkursu i rozlosowanie nagród.
– Sprawdź kto wygrał nagrody i w razie wygranej odbierz je.
W tych czterech krokach masz wskazówki jak postępować by zwiększyć swoje szanse i wygrać.

Nagrody jakie możesz zdobyć w konkursie internetowym Mi Momento?

Pierwszą nagrodą jaką otrzymasz na 100% po dokonaniu chęci uczestnictwa w zabawie i wykonaniu zadania konkursowego, to nagroda gwarantowana w formie niespodzianki, oznacza to że biorąc udział, już na starcie wygrywasz nagrodę. Następnymi nagrodami głównymi w tym konkursie są: markowe zegarki oraz kupony rabatowe na zakupy. Dokładniej to, złoty zegarek Roberto Cavalli, zegarki EDC by Esprit o wartości 200 złotych każdy, kupony rabatowe na zakupy w sklepie Mi Momento o wartości 300 zł oraz bony do sieci sklepów Empik o wartości 25 złotych za sztukę.
Jak zapewne zaobserwowałeś, nagród jest dość sporo i są one wartościowe, a konkurs jest w pełni darmowy i sprawdzony przez nas, więc czemu by nie wziąć udziału?

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments