Milion książek na lato za 9,90 zł tylko w Weltbild

milion książek na lato od WeltbildJak zapewne słyszałeś, poczytność tradycyjnych książek spada, ale na szczęście są jeszcze osoby dla których tradycyjna książka jest niezastąpiona. Jeżeli czytasz ten wpis to z pewnością szukasz tanich i dobrych książek. Teraz dobrą literaturę możemy znaleźć na ebookach w wersji elektronicznej. Jednak wersja elektroniczna książki nie zastąpi w całości tradycyjnej.

Zazwyczaj jest tak iż książka w wersji papierowej jest o wiele droższa od tej którą możemy mieć w pliku na swoim tablecie, czy też komputerze. Ebooki stają się coraz bardziej popularne, ze względu na to iż jest je łatwo przechowywać i nie trzeba targać ze sobą wszystkiej literatury którą chcemy przeczytać, ponieważ wszystkie książki możemy mieć w jednym miejscu, poukładane alfabetycznie na swoim tablecie.
Sklep internetowy Weltbild, wychodzi naprzeciw zwolennikom standardowych książek w wersji papierowej i obniża cenę najlepszych tytułów na okres wakacyjny.

Jak skorzystać z promocji Weltbild milion książek?

Otóż promocja ta ma na celu przybliżenie literatury i obniżeniu jej ceny dla klientów. Właśnie dla tego Weltbild obniżył ceny dla miliona książek z najlepszej kolekcji. Jeżeli chcesz skorzystać z tej promocji to, przejdź na witrynę sklepu i przejdź do książek objętych zniżką. W następnym kroku, wybierz jeden lub więcej tytułów, które cię interesują, a potem złóż zamówienie. Po złożeniu zamówienia oczekuj na kuriera z przesyłką.

Co zyskasz korzystając z oferty Weltbild?

Jeżeli zechcesz skorzystać z oferty, to już na starcie otrzymasz zniżkę nawet o 70% na książki, Zamiast wydać 40 czy 100 zł na książkę, kupisz ją w cenie 9,90 zł za sztukę. Do tego masz okazję skorzystać z innych ciekawych okazji które będą organizowane przez sklep. Nie zapłacisz także nic za wysyłkę książek do ciebie, sklep pokryje koszty wysyłki za ciebie. Naszym zdaniem jest to bardzo udana promocja, ze względu na to iż w dzisiejszych czasach książki są dość drogie, a korzystając z promocji masz szansę zakupić tytuł wart nawet 100 zł w księgarni. Więc tylko wybierać i czytać, mimo tego że są wakacje.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments