Mistrzowska promocja telewizji platformy N

telewizja nowej generacji NJakiś czas temu opisywaliśmy promocję telewizji kierowaną od operatora Cyfra Plus, dziś zaś mamy wam do przedstawienia kolejną ciekawą opcję zakupu telewizji cyfrowej w jakości HD po niskiej cenie.
Zapewne większość z was słyszała o nowym operatorze cyfrowej telewizji na polskim rynku, nazywa się on Platforma N. Nowy operator na rynek wszedł kilka lat temu, a jego oferty są bardzo atrakcyjne, tym bardziej że coraz częściej są one ulepszane o nowe kanały.
Przyznać muszę iż sam korzystam z oferty tej platformy telewizji cyfrowej i jestem bardzo zadowolony, posiadam sporą ilość kanałów telewizyjnych za niską cenę.
Ostatnio znaleźliśmy w Internecie bardzo ciekawą promocję zorganizowaną przez N dla nowych klientów. Oferta ta została stworzona specjalnie na okres Euro 2012, które odbędzie się u nas w kraju już za niespełna dwa tygodnie.

Na czym polega nowa promocja telewizji N?

Nowa promocja stworzona przez Platformę N, dotyczy zakupu telewizji przez Internet i telefon. Dzięki temu zaoszczędzisz sporo gotówki na opłatach abonamentu, a do tego otrzymasz bardzo nowoczesny Dekoder HD z nagrywarką o pojemności 500 GB oraz 1 TB. Do tego w pakietach telewizyjnych masz możliwość otrzymania nawet do 104 kanałów TV w tym 34 kanałów w jakości HD. Mało tego, dzięki temu iż zbliża się Euro 2012 w Polsce to każdy kto zechce skorzystać z nowej promocji telewizji N, otrzyma także w prezencie unikalny Pilot Kibica do swojego turbo dekodera.

Jak skorzystać z promocji telewizji N?

Jeżeli masz zamiar zamówić telewizję cyfrową, a nie wybrałeś jeszcze żadnego z obecnych na polskim rynku operatorów telewizyjnych, to przyjrzyj się ofercie promocyjnej N. Dzięki temu zaoszczędzisz sporo pieniędzy a zyskasz ciekawe kanały telewizyjne.
Aby zamówić ofertę promocyjną należy wejść na stronę internetową platformy N, a następnie zamówić wybrany przez siebie pakiet telewizyjny lub ofertę prepaid, N na kartę. Zamówić ją możesz poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego chęci udziału w promocji oraz zamówieniu pakietu telewizyjnego. Po dokonaniu zgłoszenia poczekaj na kuriera do 48 godzin, który przyniesie ci twoje zamówienie. Dokonaj montażu dekodera i anteny jeżeli jej nie posiadasz i ciesz się tanią telewizją cyfrową w jakości High Definition.
Naszym zdaniem jest to jedna z lepszych promocji dostępnych na rynku telewizyjnym i jeżeli nie posiadasz jeszcze telewizji cyfrowej lub chciał byś zmienić ofertę na inną to nie zastanawiaj się i zacznij oszczędzać.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments