Multimedia Polska niższe ceny na szybki Internet

multimedia polska tańszy internetW ostatnim czasie Multimedia Polska zorganizowała i udostępniła nową ofertę Internetu. W ofercie tej masz 4 możliwości wyboru, można wybrać umowę na czas nieokreślony i umowę czasową, dodatkowo są opcje wyboru między umową na 12 miesięcy i umową na 24 miesiące.

Ja opisze opcję drugą, bo według mnie jest ona najbardziej korzystna dla nowych i stałych klientów Multimedii Polskiej.

Jak skorzystać z nowej oferty Multimedia Polska?

Jeżeli chcesz skorzystać z nowej oferty na szybki Internet bez limitów, to wystarczy że przejdziesz na stronę firmy i wybierzesz pakiet jaki cię najbardziej interesuje. Następnie sprawdź czy znajdujesz się w zasięgu sieci Multimedia Polska, zrobisz to na tej samej stronie gdzie znajduje się oferta, jeżeli znajdujesz się w zasięgu Internetu Multimedii, to możesz go zamówić.

Jakie korzyści są ze skorzystania z oferty Multimedia Polska?

Najważniejszą korzyścią jest szybkość, w niedużej cenie otrzymasz naprawdę szybki Internet, szybszy i tańszy niż w TP czy Orange.
Masz możliwość także skorzystania z 4 opcji między krótką umową i długą umową bez terminową, gdzie w każdym momencie możesz zrezygnować z usług w razie gdy nie będzie ci ona odpowiadać. Jest to plus, ponieważ Multimedia Polska nie stara się trzymać klientów na siłę i daje im możliwość wyboru i zmiany oferty w dowolnym czasie. Gdy wybierzesz umowę na czas nieokreślony, aktywacja Internetu będzie cię kosztować 99 zł, a jeżeli wybierzesz umowę na określony czas np. 24 miesiące, to koszty aktywacji stopnieją do 1 zł.
Jeśli chodzi o szybkość to już w cenie 44 złotych otrzymasz 12 mb/s, a najwyższy abonament to 79 zł, który oferuje prędkość 120 mb/s. Według mnie oferta jest bardzo atrakcyjna i klarowna, ja obecnie posiadam Internet w Orange o prędkości 6 mb/s i płacę za niego 90 zł, po zakończeniu umowy pewnie także przeniosę się do Multimedii.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments