NC+ na kartę czyli Smart HD+

Smart HD+Platforma satelitarna NC+ zaprezentowała dziś swoją ofertę telewizji prepaid, wygląda na to, że oferta telewizji na kartę od NC Plus mało różni się od poprzednich ofert platformy N.

Nowa oferta telewizji na kartę NC Plus, nazywa się Smart HD+ i jest rozszerzeniem oferty Smart HD, którą zaproponowała klientom dawna platforma N jeszcze z przed fuzji. Do oferty zostały dodane kanały z paczki Canal +, które będzie można dokupić w oddzielnym pakiecie Multi+. Pakiet podstawowy czyli Smart HD+ nie różni się praktycznie niczym od poprzedniej oferty Smart HD, do oferty zostało dodane tylko kilka nowych kanałów.

Jakie kanały znajdują się w ofercie Smart HD+?

W pakiecie podstawowym kanały praktycznie się nie zmieniły co do poprzedniej oferty Smart HD, jednak można dokupić pakiet Multi+ w którym znajdują się takie kanały jak:
Ale Kino HD
Planete+ HD
Kuchnia+ HD
Domo+ HD
Mini Mini+ HD
Teletoon+ HD
Hyper+ HD
N Sport HD
Kanały te działają także w jakości SD, każdy kto posiada starszy dekoder nie wspierający DVB-S2 i MPEG-4 może oglądać te kanały w jakości SD.

Ile kosztuje nowa oferta telewizji na kartę NC+ Smart HD+?

Zależnie od tego czy będziemy korzystać z podstawowego pakietu czy dokupimy pakiet Multi+, ceny podzielić można na dwie części. Cena pakietu podstawowego Smart HD+ wynosi 20 zł za 1 miesiąc, a opłacając na cały rok z góry na 12 miesięcy zapłacimy 180 zł, gdzie cena za jeden miesiąc wyniesie 15 złotych.
Jeżeli chcemy mieć oba pakiety Smart HD+ i Multi+ w tedy za jeden miesiąc opłata wynosi 35 zł, a jeśli opłacimy rok z góry to suma wynosi 300 zł. Dokładny cennik można sprawdzić na oficjalnej stronie platformy NC+.
Sprzedaż starterów nowej oferty Smart HD+ dla nowych klientów planowana jest na 1 czerwca 2013 roku.
Według nas, platforma NC+ nie pokazała ciekawej oferty, którą można by było zainteresować większą grupę odbiorców, zapewne jednym taka oferta się spodoba i zamówią starter, ale dla osób, które posiadają już NNK lub TNK HD, oferta ta jest uboga i zapewne osoby te liczyły na coś lepszego, specjalnego. Wygląda na to, że nie będzie oferty migracyjnej dla klientów NNK i TNK HD do oferty NC Plus na kartę, chyba, że platforma stworzy jakiś pakiet dla obecnych klientów telewizji na kartę i NNK.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments