NC+ nowa oferta programowa już jest

NC Plus nowy cennikPlatforma satelitarna NC+, zmieniła swoją dotychczasową ofertę kanałów i pakietów telewizyjnych, wszystko to przez nacisk klientów i profilu na Facebooku AntyNCPlus.

Po licznych protestach i skargach do UOKiK na platformę NC Plus, przez obecnych klientów obu platform N i Cyfry+, prezes platformy NC+ Julien Verley ugiął się i postanowił o zmianie oferty programowej w nowej platformie telewizyjnej, pojawiły się także przeprosiny zarządu spółki NC+ na oficjalnej stronie firmy.

Jednak czy jest taniej w NC+?

Nie do końca, ponieważ teraz jeżeli chcielibyśmy mieć wszystko w platformie NC+, to musielibyśmy płacić abonament rzędu 208 złotych. Pakiet ten porównywalny byłby z nieistniejącym już pakietem ALL Inclusive+. Mimo tego, klienci mają trochę większy wybór co chcą oglądać i do każdego pakietu mogą zamówić sobie opcje dodatkowe w postaci kanałów HBO HD, HBO 2 HD, HBO Comedy HD w cenie 25 zł, FilmBox HD, FightBox, FilmBox Extra, FilmBox Family, FilmBox Action w cenie 15 złotych, Cinemax HD, Cinemax 2 HD w cenie 15 złotych oraz History HD w cenie 1,99 zł.
Kanały Premium w postaci Canal + są dodawane do pakietów w cenie 79 zł na stałe, oczywiście w cenie 79 zł dostajemy tylko dwa kanały Premium Canal+ Family HD i Canal+ Family 2 HD. W niższym abonamencie w cenie 59 zł otrzymujemy te dwa kanały tylko na dwa miesiące w prezencie.
Pakiety Canal+ Gold i Canal+ Platinum oferują większą liczbę kanałów Premium z rodziny Canal+.

Jakie są ceny nowej oferty NC+?

Nowa oferta ma się następująco:
Comfort + 39zł/miesiąc
Universe+ 59zł/miesiąc
Canal+ Silver 79 zł/miesiąc
Canal+ Gold 99 zł/miesiąc
Canal+ Platinum 119 zł/miesiąc
Kanały Premium dodawane w cenie abonamentu są w trzech ostatnich pakietach NC+. Łatwo sobie można policzyć, jeżeli chcemy mieć wszystkie kanały Canal+ i HBO, to abonament miesięczny i tak przekroczy kwotę 140 złotych, jednak wybór tu ma klient i platforma niczego na siłę abonentowi nie narzuca.
Jednak naszym zdaniem Cyfrowy Polsat ma o wiele przystępniejszą ofertę cenową jak i programową, ponieważ już w cenie 89,90 zł otrzymujemy full pakiet w Cyfrowym Polsacie, czyli pakiet Premium.
Jesteśmy ciekawi, jaką ofertę NC+ przedstawi dla osób chcących zakupić telewizję na kartę, miejmy tylko nadzieję, że oferta będzie lepsza od tej obecnej oferty dostępnej w TNK HD i będzie w miarę normalnych cenach.

NC Plus nowe ceny

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments