NC+ planuje dwa nowe pakiety w swojej ofercie

nc+ definicja rozrywkiNa oficjalnej stronie nowej platformy satelitarnej NC+ w dziale dokumenty, pojawiły się dwa nowe pliki PDF ze szczegółami warunków świadczenia Pakietu Start+ oraz Pakietu Canal+ Comfort.
Wszystko wskazuje na to, że już niebawem do oferty dołączą te dwa pakiety i będzie je można zamawiać, poprzez witrynę NC Plus, a także w salonach i przez telefon.

NC+ czy będzie taniej?

Dwa nowe pakiety mają być w cenach 49 zł bez promocji oraz 119 zł bez promocji. W ramach pakietu Start+ nie będzie jednak można korzystać z opcji dodatkowych, takich jak: CANAL+ Silver, CANAL+ Gold, CANAL+ Platinum, Filmbox, Redlight HD, NOC, History HD, Mezzo, Sundance HD, usługi nc+ GO, portalu Music+, multiroomu, a także całej kolekcji VOD+, czyli video na życzenie.
Jeżeli zaś chodzi o pakiet Canal+ Comfort, to będzie on składał się z podstawowego pakietu Comfort+, a także z opcji dodatkowej Canal+ Platinum, czyli będzie dostęp do 6 kanałów Premium Canal+, jednak nie będzie możliwości korzystania z kolekcji VOD+ (CANAL+ Platinum, Seriale+, PictureBox, Prapremiery TVP, Fun VOD+).
Naszym zdaniem nie jest to tanio, ale trzeba poczekać na oficjalne stanowisko platformy NC+ i dokładna propozycje kanałową, jednak nie nastawialibyśmy się tu na coś lepszego niż do tej pory, ponieważ NC+ jeszcze nie wyciągnęła wniosków z głośnej krytyki klientów i dalej serwuje obecnym jak i nowym klientom wygórowane ceny.

Jakie są ceny bez promocji pakietów w NC+?

Obecnie ceny wszystkich pakietów w NC+ bez promocji są jeszcze wyższe niż na ulotkach i stronie internetowej. W dokumentach PDF ze szczegółami można dowiedzieć się, że pakiety są o wiele droższe.
Ceny pakietów w NC+:
– Comfort+ 59zł/mc
– Universe+ 89 zł/mc
– CANAL+ Silver – 119 zł/mc
– CANAL+ Gold – 149 zł/mc
– CANAL+ Gold + HBO – 199 zł/mc
– CANAL+ Platinum – 179 zł/mc
– CANAL+ Platinum + HBO – 229 zł/mc
– All Inclusive+ 299 zł/mc
Jak widać oferta bez promocji jest kompletnie nie opłacalna, a za najwyższy pakiet przyjdzie nam płacić aż 299 zł, chyba każdy wie że na Polskie warunki zarobkowe, cena 299 zł jest o wiele za duża, nie wspominając już, że mamy kryzys gospodarczy który dotknął wszystkie kraje na świecie, a ceny telewizji satelitarnej na zachodzie w porównaniu do tego cennika NC+ bez promocji, są o wiele mniejsze i mimo to, że są podawane w walucie Euro. Patrząc na ceny zachodnie, a na ceny polskie, dzieląc je przez średnią krajową, Polacy praktycznie za rozrywkę płacą więcej niż gdziekolwiek indziej.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments