NC+ rozszalało się z cenami pakietów telewizyjnych

Platforma NC+Jak wiadomo 21 marca, miała miejsce oficjalna prezentacja oferty nowej platformy telewizyjnej NC+. Po fuzji platformy N z platformą Cyfra+, powstała nowa platforma NC plus.
Oferta którą zaprezentowano 21 marca 2013 roku, została i nadal jest ostro krytykowana przez klientów obu tych platform. Wydaje się, iż nowa platforma po fuzji NC+ rzuca się z motyką na słońce, pod względem cen pakietów telewizyjnych.

Zarząd nowej platformy NC plus, nie przewidział tak ostrej krytyki ze strony klientów, dając strasznie wysokie ceny i ograniczając liczbę kanałów w najtańszych pakietach telewizyjnych, proponowanych przez nową spółkę.
Obecni klienci Cyfry Plus jak i platformy N, zapowiadają masowe składanie wypowiedzeń umowy i przejścia do konkurencyjnej platformy Cyfrowy Polsat. Co najgorsze, władze NC+ nie widzą w cenach pakietów przez nich zaproponowanych nic złego, a także dodają, że nie oddadzą ani jednego klienta. Zdaje się, iż zarząd nowej platformy NC plus, żyje we własnym wyimagowanym świecie, myśląc że ludzie będą kupować, przechodzić do tak drogiej platformy kanałów cyfrowych TV. Polskie realia są znacznie inne, a zarobki statystycznego polaka nie są tak duże, by mógł on sobie pozwolić na telewizję w cenie 199 zł za miesiąc.
Najtańsze pakiety, czyli te za 39 złotych i 59 złotych, na stronie platformy NC+ są określane jako dobra cena. Cena była by dobra, jeżeli w pakietach byłoby więcej kanałów płatnych. Obecna oferta skonstruowana jest tak, że w ofercie jest dostępnych więcej kanałów FTA i DVB-T, czyli ogólnopolskich dostępnych kanałów za darmo, ma to robić wrażenie ogromnej ilości kanałów w najtańszych pakietach, ale co z tego skoro w pakiecie za 39 zł jest na 70 kanałów, 38 ogólnodostępnych darmowych kanałów telewizyjnych. Więc za co abonenci mają płacić te 39 złotych, chyba za same reklamy i duble w jakości SD.

Jakie są ceny pakietów w NC+?

Ceny pakietów są następujące:
– Pakiet Comfort+, opłata 39 zł
– Pakiet Universe+, opłata 59 zł
– Pakiet Canal+ Silver, opłata 79 zł
– Pakiet Canal+ Gold, opłata 99 zł
– Pakiet Canal+ Platinum, opłata 119 zł
– Pakiet All Inclusive+, opłata 199 zł
Trzeba zauważyć, iż są to ceny promocyjne, a w regulaminie usług po okresie promocyjnym są dwa razy większe, czyli za pakiet Comfort+ po upływie promocji kosztować ma 59 zł. Tu radzimy dobrze czytać regulaminy usług od NC+.
Niebawem ma także zostać przedstawiona oferta dla użytkowników prepaid, czyli NC+ na kartę, tu także należy spodziewać się kolosalnych cen za korzystanie z usług na kartę, ponieważ takie usługi zazwyczaj są droższe od ofert abonamentowych.
Naszym zdaniem nowa oferta NC+ jest za droga i zwiastuje szybki odpływ klientów do konkurencyjnych operatorów telewizyjnych. Ceny są za wysokie, ma się wrażenie że cena za pakiety jest na poziomie zachodnio-europejskich cen porównywalnych w Euro. Naszym zdaniem jeżeli zarząd NC+ nie zmieni swojej polityki wobec klientów, to może go czekać szybki upadek z braku chętnych osób do korzystania z pakietów telewizyjnych za drakońskie ceny.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments