Netia Internet z telewizją taniej

netia internetObecnie trwa oferta promocyjna firmy telekomunikacyjnej Netia, promocja ta dotyczy Internetu i telewizji cyfrowej. Dzięki tej promocji możesz zaoszczędzić na rachunkach za Internet, a dodatkowo posiadać ekskluzywne kanały HBO i oglądać je na swoim komputerze.

Promocja jest bardzo prosta, zamawiasz w promocyjnych cenach Internet i otrzymujesz gratisy od Netii.

Jak skorzystać z promocji na Internet Netia?

Żeby wziąć udział w promocji, musisz znajdować się w zasięgu Netii, zazwyczaj tam gdzie sięga linia TP, tam będzie działać Netia, jednak nie wszędzie tak jest. W celu poznania szczegółów promocji i zasięgu Netii, należy wejść na stronę promocyjną i wypełnić prosty formularz kontaktowy, dzięki któremu zgłosi się do ciebie konsultant firmy i omówi szczegóły oferty.

Ile kosztuje Internet w Netii?

Jeżeli skorzystasz z tej oferty promocyjnej, to zależnie od tego jaką prędkość wybierzesz, zawsze otrzymasz okres promocyjny.
Wybierając prędkość łącza 1 Mb/s będziesz płacił tylko 29,90 zł, jednak mało kto w dzisiejszych czasach taką prędkość Internetu wybiera, zazwyczaj patrzy się na większe prędkości typu 6 Mb/s, 10 Mb/s, 20 Mb/s, 50 Mb/s i więcej.
Jeżeli postanowisz wybrać prędkość łącza w Netii 20 Mb/s, to za pierwszy miesiąc usługi zapłacisz tylko 1 zł, a po tym okresie abonament wzrośnie do 45,90 zł. Druga opcja to wybór łącza 50 Mb/s, gdzie za pierwszy miesiąc zapłacisz tylko 21 zł, a po tym okresie cena wzrośnie do 65,90 zł. Jak na taki Internet cena ta nie jest wygórowana, na rynku są jeszcze droższe oferty Internetu bez limitu transferu.
Dodatkowo w promocji tej możesz wybrać telewizję, a dokładnie kanały HBO, gdzie to za pierwsze 3 miesiące zapłacisz tylko 1 zł/miesiąc, a po okresie promocyjnym opłata wzroście do 29,90 zł. Kanały HBO będziesz mógł oglądać na TV jak i na komputerze.
Kliknij by skorzystać z oferty

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments