NetSales wprowadził reklamy w modelu CPM

siec afiliacyjna NetSales CPMSieć Afiliacyjna NetSales wprowadziła niedawno nowy model rozliczeniowy dzięki któremu możemy zarabiać na reklamach, jedynie na wyświetleniach bannerów i innych kreacjach reklamowych.
Model CPM staje się coraz bardziej popularny, a sieć NetSales daje bardzo wysokie stawki od każdego tysiąca wyświetleń reklamy na witrynach WWW.

Jak dołączyć do NetSales CPM?

Jeżeli chcesz i ty zacząć zarabiać w modelu CPM w sieci NetSales, to wystarczy przejść na witrynę NetSales CPM, a następnie dokonać rejestracji. Wszyscy ci którzy posiadają już w sieci konto, będą mieli znacznie ułatwioną możliwość dostania się do modelu CPM w NetSales, oznacza to iż posiadanie konta w sieci afiliacyjnej NetSales jest niezbędne, jeżeli chcemy korzystać z usługi NetSales CPM.
Na witrynie NetSales CPM należy dokonać rejestracji, wypełniając bardzo krótki formularz zgłoszeniowy. Następnie należy dodać własne witryny na których zamierzamy wyświetlać reklamy w modelu CPM. Administracja NetSales po zaakceptowaniu stron daje możliwość zarabiania pieniędzy na wyświetlaniu reklam w modelu CPM.

Jakie stawki daje NetSales za 1000 wyświetleń

Z tego co można wyczytać z oficjalnej strony NetSales CPM, stawki są bardzo wysokie jak na model CPM. NetSales płaci nawet do 6 zł za 1000 wyświetleń reklamy w popularnych formatach. Dzięki wielkiej liczbie kreacji, wydawcy mają ogromny wybór jaką reklamę chcą umieścić na własnej witrynie by czerpać zyski z wyświetleń. Dodatkowo firma oferuje konsulting dla każdego wydawcy w celu zwiększenia przychodów z reklamy CPM. Jeżeli więc masz witrynę i chciałbyś zmonetyzować 100% ruchu, to teraz masz bardzo dobrą okazję do zarabiania większych pieniędzy na tym modelu.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments