Nielimitowane rozmowy na komórki za 19 zł w Nju Mobile

Nju Mobile rozmowyJeżeli dużo rozmawiasz i obecny rachunek cię przeraża, i chciałbyś płacić mniej za rozmowy telefoniczne, smsy oraz Internet w telefonie to przejdź do Nju Mobile.

Tylko 19 zł na rozmowy do wszystkich sieci i ani grosza więcej!

Sieć Nju Mobile daje nowym i obecnym klientom atrakcyjną ofertę rozmów do wszystkich sieci za jedną cenę. W ofercie Nju Mobile możesz wybrać dwie opcje Nju Mobile z rachunkiem oraz Nju Mobile na kartę. Obydwie opcje dają możliwość taniego dzwonienia i wysyłania smsów, na telefony stacjonarne oraz komórkowe, dodatkowo możesz tanio korzystać z Internetu mobilnego w telefonie, także w jednej cenie.

Jakie ceny usług w Nju Mobile i czy warto?

Jeżeli dzwonisz dużo, wysyłasz dużo SMSów i korzystasz często z Internetu w telefonie, to przejść jak najbardziej się opłaca, ponieważ w jednej cenie 19 zł otrzymujesz nie limitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych w Polsce. Za 10 zł miesięcznie masz rozmowy bez limitu do wszystkich stacjonarnych, możesz też aktywować sobie pakiet Internetu mobilnego w niskiej cenie.
Oferta na kartę w Nju Mobile to 99 groszy dziennie do wszystkich sieci komórkowych w Polsce lub 2 zł dziennie na rozmowy do wszystkich sieci i na stacjonarne, smsy i 100 MB transferu na Internet mobilny.
Oferta jak najbardziej godna uwagi.
Kliknij by skorzystać z oferty

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments