Nju Mobile zaoszczędź na rozmowach i SMS’ach jeszcze więcej

Nju mobileNa polskim rynku pojawiła sie niedawno nowa sieć telefonii komórkowej, sieć Nju Mobile, może wydawać się nową siecią, jednak operator, który zarządza Nju Mobile jest polakom bardzo dobrze znany, ponieważ operatorem sieci Nju Mobile jest właściciel marki Orange, czyli PTK Centertel.

Nowa oferta Nju Mobile jest skierowana do osób, które chcą rozmawiać dużo, bez zbędnych i denerwujących limitów. My przyjrzeliśmy się bliżej ofercie i możemy powiedzieć, że oferta Nju Mobile jest nad wyraz bardzo dobra.

Jakie stawki są w Nju Mobile?

Ceny za połączenia, smsy, mmsy oraz Internet mobilny są dość niskie, a dodatkowo korzystając z pakietów płacimy raz na miesiąc i korzystamy z usługi jaka nas interesuje bez limitów.
Za rozmowy telefoniczne w ofercie abonamentowej płacimy tylko 29 zł miesięcznie, za smsy i mmsy 9 zł na miesiąc, a za Internet mobilny w telefonie 19 złotych miesięcznie, w tym jest 1 GB transferu. Tak jak operator informuje, oferta Nju Mobile nie nakłada żadnych limitów, płacimy raz i gadamy oraz piszemy ile chcemy przez cały miesiąc do wszystkich sieci.
Sieć oferuje także swoją ofertę do ludzi chcących korzystać z usług prepaid, czyli telefonu na kartę. W ofercie na kartę sytuacja jest podobna, chodź jest odrobinę drożej. Szczegóły i dokładne informacje znajdziesz na oficjalnej stronie Nju Mobile.

Jak skorzystać z oferty Nju Mobile?

Zależnie od tego czy chcesz korzystać z oferty sieci w ramach abonamentu, czy też z usługi na kartę, możesz przenieść swój obecny numer do Nju Mobile lub zakupić starter, czy też zamówić abonament. W tym celu przejdź na stronę Nju Mobile, a następnie wybierz usługę z jakiej chcesz skorzystać, wypełnij pola w formularzu i odczekaj na przesyłkę karty SIM (starter) lub umowy.

Czy opłaca się przejść do Nju Mobile?

Naszym zdaniem tak, ponieważ żadna sieć telefonii komórkowej nie daje możliwości rozmawiania i wysyłania smsów w jednej cenie bez limitu. Nju Mobile daje taką możliwość, każdy może ustalić sobie jaką chce ofertę, zależnie od tego ile korzysta z telefonu komórkowego.
Sieć Nju Mobile nie nakłada także na swoich abonentów długo terminowych umów, jeżeli chcesz abonament, podpisujesz umowę, a zerwać ją możesz kiedy chcesz, z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Jest to póki co jedyna tak elastyczna oferta na polskim rynku, która kładzie na łopatki inne sieci.
Kliknij by skorzystać z oferty

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments