Nokia Lumia 820 do wygrania w konkursie fotograficznym

Nokia Lumia 820Serwis Fotografuj Wszędzie, zorganizował drugą edycję popularnej zabawy fotograficznej, konkurs internetowy osiągną dużą popularność, że postanowiono stworzyć 2 edycję.
W konkursie Fotografuj Wszędzie do wygrania są trzy bardzo popularne i cenne Smartfony, jedyne co trzeba zrobić by je zdobyć, to wziąć udział w darmowej zabawie konkursowej.

Druga edycja Fotografuj Wszędzie weź udział!

Jeżeli chcesz wziąć udział w zabawie konkursowej Fotografuj Wszędzie i wygrać smartphona, to przejdź na stronę konkursu. Na witrynie Fotografuj Wszędzie, wybierz jeden z trzech smartfonów jaki chciałbyś zdobyć, a następnie zgłoś się do zabawy, wypełniając prosty formularz. Pamiętaj by potwierdzić swój udział w zabawie, a następnie odczekaj na losowanie zwycięzców. Oczywiście, jeżeli dołączysz do zabawy, wszystkie potrzebne dalsze informacje otrzymasz na swoją skrzynkę email.

Jakie smartphony można wygrać w konkursie fotograficznym?

Jeżeli weźmiesz udział w konkursie fotograficznym, to staniesz przed szansą zdobycia jednej z trzech cennych nagród, tymi nagrodami są smartphony z potężnymi aparatami fotograficznymi. Jak wiadomo telefony i smartfony dorównują już nawet dla najlepszych lustrzanek jakością robionych przez siebie zdjęć.
Nagrodami w konkursie są:
Nokia Lumia 820
iPhone 4s
HTC 8S
Wszystkie te nowoczesne smartfony mają wbudowane potężne aparaty, dzięki którym zrobisz bardzo ładne zdjęcia.
Konkurs ten jest darmowy, a wszystkie pozostałe informacje otrzymasz po wzięciu udziału w zabawie.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments