Nokia N9 do wygrania w konkursie Plusa

konkurs plusa nokia n9Chciał byś wygrać nowy telefon komórkowy zupełnie za darmo? Jeżeli tak to uważnie przeczytaj ten artykuł!
Sieć telefonii komórkowej Plus jest w Polsce jedną z największych sieci, firma ta jest zapewne znana dla każdego polaka.
Plus w ostatnim czasie zorganizował bardzo ciekawy konkurs internetowy który jest zupełnie za darmo, zabawa ta jest dla wszystkich osób którzy nie posiadają usługi w tej sieci ale także i dla klientów tej sieci.

Na czym polega zabawa konkursowa Plusa i jak się do niej zgłosić?

Jak już wiesz konkurs ten jest darmowy, za udział w nim nie płacisz nic. Pierwsze co trzeba zrobić by wziąć udział w konkursie to, przejść na oficjalną stronę zabawy. Następnie należy wypełnić prosty formularz, wypełnij go poprawnie by zakwalifikować się i mieć szansę na wygraną. Wypełnienie formularza zajmie ci tylko chwilę, ale dzięki temu będziesz miał szansę na wygranie telefonu. Po zapisaniu się, należy odczekać do zakończenia i ogłoszeniu werdyktu zabawy.

Jeżeli wygram, jak zostanę o tym powiadomiony?

Jeżeli uda ci się wygrać nagrodę w tym konkursie, to zostaniesz o tym powiadomiony po przez email i rozmowę telefoniczną z pracownikiem sieci Plus.

Jakie telefony są do wygrania w konkursie Plusa?

Nagrodami w tym konkursie są telefony Nokia N9, jest to bardzo fajny i praktyczny sprzęt. Nokia N9 jest wyposażona w duży wyświetlacz dotykowy, bardzo dobrej jakości aparat cyfrowy i wiele, wiele więcej.
Jeżeli jest ci potrzebny nowy telefon lub chciał byś po prostu wygrać nowoczesnego Smartphone, to weź udział w zabawie.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments