Nowa promocja Cyfry Plus, prezenty przy zamówieniu

cyfra plus prezentMasz zamiar zamówić sobie platformę telewizji cyfrowej? Nie wiesz w jakiej firmie wziąć abonament na telewizję, by wyszło ci to najkorzystniej? My ci w tym trochę pomożemy.

W ostatnim czasie Cyfra Plus zorganizowała kolejną promocję dla nowych klientów, w której to rozdaje prezenty za dokonanie zamówienia na telewizję cyfrową. Rynek telewizyjny tak się w ostatnich latach rozrósł, że operatorzy prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowszych ofert i promocji dla klientów. Nic dziwnego, ponieważ coraz więcej gospodarstw domowych ma już telewizję cyfrową i coraz liczniejsze grono osób chce kupować programy telewizyjne w różnych pakietach, zależnie od zainteresowania i tematyki programowej. Na temat telewizji i promocji telewizyjnych, pisaliśmy już dużo razy, chyba każdy z operatorów telewizyjnych, został wymieniony w oddzielnych artykułach. Naszą misją jest przekazywanie ci informacji na temat nowych promocji itd. Abyś mógł oceniać co ci najbardziej pasuje i się opłaca, oraz z nich korzystać by oszczędzać pieniądze.

Nowa promocja Cyfry+, na czym polega?

Promocję którą zorganizowała Cyfra Plus, naszym zdaniem jest dość ciekawa, ale mogła by być jeszcze bardziej udoskonalona. Promocja polega na zamówieniu jednego z kilku pakietów telewizyjnych z programami w jakości HD, w zamian za co otrzymasz tablet, telewizor lub notebooka za jedyne 1 złoty. Jeżeli chcesz wziąć udział z promocji to, wystarczy że przejdziesz na witrynę oferty, a następnie dokonasz zapisu, poprzez darmowy formularz. Należy w nim podać numer telefonu i godzinę kontaktu. W wybranym przez ciebie czasie, skontaktuje się z tobą konsultant Cyfry i przedstawi bardziej szczegółowe warunki oferty i całej promocji. Za zgłoszenie się nic nie płacisz, a zawsze jeżeli oferta ci nie będzie odpowiadać, możesz odmówić z jej zakupu.

Prezenty w promocji Cyfry Plus, jakie?

Jeżeli postanowisz wziąć jakiś pakiet telewizyjny, to do niego dostaniesz:
Pakiet Canal+ Prestige HD
Kanałów w jakości HD 37, tablet Samsung Galaxy Tab 2.0 lub telewizor Full HD 40 cali firmy LG.
Pakiet Canal+ Superpremium HD
Kanałów w jakości HD 33, do tego tablet Samsung Galaxy Tab 2.0 7 cali lub Notebook Asus Eee PC 10,1 cala.
Wszystkie te prezenty są dość wartościowe, a ty po wybraniu oferty możesz dostać je za 1 zł w ramach abonamentu. Wybór należy jedynie do ciebie, z czego skorzystasz, jednak oferta zasługuje na uwagę, zwłaszcza przed fuzją Cyfry Plus z platformą N.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments