Nutricia rozwiąż Quiz i odbierz darmowe porady zdrowego żywienia

Nutricia akcja promocyjnaFundacja Nutricia zorganizowała akcje zdrowego żywienia dzieci, dzięki tej akcji możesz zobaczyć jak prawidłowo dbać o swoje dziecko pod względem żywienia.
Akcja polega na wzięciu udziału w specjalnym Quizie dla rodziców, dotyczącym zdrowego pokarmu dla małych dzieci i niemowląt. Akcja ta nazywa się „1000 dni żywienia dziecka”. Dzięki udziału w akcji rodzice mają możliwość sprawdzenia czy w odpowiedni sposób dbają o swoje dziecko.

Jak wziąć udział w akcji Nutricia?

To bardzo proste, wystarczy że wejdziesz na stronę fundacji, a następnie rozwiążesz Quiz. Quiz ten dotyczy zdrowego żywienia dzieci, odpowiedz na 10 pytań i dowiedz się czy odżywiasz swoje dziecko w prawidłowy sposób. Po zakończeniu Quizu pobierz 5 zasad zdrowego żywienia które możesz powiesić na lodówce i udostępnij wynik na Facebooku.

Jakie porady otrzymasz po wypełnieniu Quizu?

Co do Porad, organizator Quizu udostępnia dla wszystkich osób które wezmą udział w zabawie, darmowe porady jak należycie karmić dziecko przez pierwsze 1000 dni swojego życia, dzięki temu dowiesz się jak prawidłowo dbać o swoją pociechę.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments