Odbierz 50 zł za otwarcie darmowego ekonta

mBank konto z mSaverZamierzasz otworzyć rachunek bankowy? Szukasz darmowego konta bankowego? Potrzebujesz bezpłatnego rachunku bankowego, ale nie wiesz na co się masz zdecydować? Jeżeli tak, to my pomożemy ci trochę podjąć tą decyzję.

Założenie konta w banku jest prostą czynnością, jednak wybór konta może być bardzo kłopotliwe, zwłaszcza w tedy gdy mamy masę kont na rynku, a każde z nich oferuje podobne możliwości.

Na co się zdecydować i jakie konto bankowe wybrać?

Nie raz pewnie zadawałeś sobie takie pytanie, a co za tym idzie zastanawiasz się jakie konto wybrać. Na polskim rynku kont bankowych darmowych i tych płatnych jest bardzo dużo, więc nie łatwo jest cokolwiek wybrać. My z tej okazji chcemy ci przedstawić nową promocję na konta bankowe, zorganizowaną przez bank mBank. Konto te jest klasycznym kontem internetowym, czyli ekonto. Ekonta są w dzisiejszych czasach bardzo popularne, daje to nam dostęp do pieniędzy z każdego zakątka na świecie, wszędzie tam gdzie mamy dostęp do Internetu. Nowa promocja mBanku nosi nazwę mSaver, dzięki temu kontu można oszczędzać na każdych zakupach.

Jak założyć ekonto w mBanku z mSaver?

Jeżeli chcesz założyć sobie konto w mBanku, to skorzystaj z tej promocji którą teraz ci opisaliśmy. W tym celu przejdź na witrynę promocyjną ekonta, a następnie złóż wniosek o założenie darmowego konta bankowego. Po wypełnieniu wniosku odczekaj na założenie konta i kuriera z umową. Podpisz umowę z bankiem i ciesz się darmowym kontem bankowym z możliwością oszczędzania na zakupach.

Jakie korzyści są z korzystania z ekonta w mBanku z opcją mSaver?

Korzyści jest bardzo dużo, po pierwsze jeżeli założysz konto w mBanku, to wykonaj trzy transakcje kartą jaką otrzymasz od banku do konta. Dzięki temu bank przeleje ci dodatkowe 50 zł za darmo. Dodatkowo funkcja mSaver pozwala oszczędzać do 9% na każdych zakupach. Po prostu jeżeli robisz zakupy, to i tak 9% sumy jaką wydajesz w sklepach płacąc kartą, czy też przelewami wraca na twoje konto bankowe w mBanku. Promocja ta jest bardzo podobna do tej z Alior Banku, tak zwana Alior Sync. Tak więc jeżeli chcesz oszczędzać na każdych zakupach, to po prostu załóż sobie takie konto.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments