Odbierz darmową kartę rabatową i kupuj kosmetyki 40% taniej

karta rabatowa na kosmetykiJeżeli czytasz ten wpis, to zapewne interesują cię zniżki na zakup kosmetyków i dermokosmetyków od popularnych marek takich jak Vichy, Iwostin czy La Roche Posay. Dzięki nam dowiesz się jak kupować ze zniżką markowe kosmetyki, tak więc zachęcamy cię do przeczytania całego wpisu.

Zapewne znasz aptekę „Dbam o Zdrowie”, jest to sieć aptek oferujących swoim klientom nie tylko lekarstwa, ale także markowe kosmetyki i dermokosmetyki. Często apteki kojarzą się nam z lekarstwami, ale już teraz można w nich zakupić nie tylko leki ale różne substancje do chronienia skóry, paznokci i innych części ludzkiego ciała. Firma DOZ SA ma placówki prawie w każdym większym mieście w Polsce, więc skorzystanie z rabatu jaki ci dziś przedstawiamy nie będzie bardzo trudny.

Karta rabatowa na kosmetyki!

Jeżeli chcesz uzyskać kartę rabatową na zakup kosmetyków do pielęgnacji swojego ciała, to musisz wykonać kilka bardzo prostych czynności. Pierwszą z nich będzie, przejście na witrynę „Dbam o Zdrowie”. Drugą jest wypełnienie poprawne formularza zgłoszeniowego, dzięki któremu otrzymasz za darmo kartę rabatową na zakupy. Po wypełnieniu formularza należy potwierdzić chęć otrzymania za darmo karty z rabatem na kosmetyki, dzięki której zrobisz tanio zakupy w placówkach DOZ jak i na stronie internetowej.

Ile zniżki otrzymasz korzystając z karty rabatowej na zakup kosmetyków?

Jeżeli zgłosisz się po taką kartę, a dzięki niej zaczniesz kupować kosmetyki i dermokosmetyki, to na tych zakupach oszczędzisz 40% ceny, nie ważne za jaką cenę zrobiłaś zakupy, na każdy produkt kosmetyczny przysługuje ci rabat. Dzięki tej karcie otrzymasz możliwość zakupu kosmetyków takich marek jak:
Vichy
La Roche Posay
Iwostin
Tych firm jest o wiele więcej, jednak my wymieniliśmy tylko trzy najpopularniejsze, które zajmują się produkcją kosmetyków i dermokosmetyków. To co kupisz ze zniżką zależy jedynie od ciebie, ważne jest to iż przy tych zakupach oszczędzasz gotówkę.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments