Odbierz gwarantowany bon na zakupy i wygraj aparat Canon

Aparat cyfrowy Canon 600 DRobisz często zakupy przez Internet? Szukasz tańszych ofert w sieci? Jeżeli tak to przeczytaj uważnie ten artykuł, bo masz szansę zgarnąć nagrodę gwarantowaną.
Kilka dni temu pisaliśmy na temat konkursu My Deal, gdzie do wygrania była konsola Xbox i inne przedmioty. Dziś zaś mamy dla was kolejny konkurs zorganizowany przez serwis My Deal, nie trzeba chyba tłumaczyć czym się trudni owa strona internetowa. Jednak pomysł na stworzenie konkursu też jest bardzo fajny, a jest to już drugi konkurs tej firmy zorganizowany w przeciągu tygodnia.

Co trzeba zrobić by wygrać w konkursie My Deal?

Otóż zadanie jest bardzo proste, pierwsze co musisz zrobić to przejść na oficjalną witrynę z konkursem, następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy. Wypełnij go poprawnie jeżeli chcesz wygrać w tej zabawie naprawdę cenne nagrody. Po zgłoszeniu się odbierz nagrodę gwarantowaną i poczekaj na całkowite rozstrzygnięcie konkursu.

Jakie nagrody są do wygrania w konkursie My Deal?

W drugim konkursie internetowym zorganizowanym przez firmę My Deal można wygrać nagrodę gwarantowaną w postaci bonu na zakupy o wartości 20 złotych.
Zaś nagrodami głównymi w tej zabawie są:
Aparat cyfrowy Canon 600D + obiektyw 18-55mm
Weekend w SPA, gdzie dokonasz masarzu i zabiegów kosmetycznych
Bony na zakupy do sieci sklepów Reserved
Bony Sodexo
Kupony na zakupy do sklepów Empik
Jak widzisz nagród jest dość sporo, a sam konkurs jest bardzo prosty, nam jedynie wypada wam wszystkim życzyć powodzenia i wielu wygranych.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments