Odbierz voucher na naukę angielskiego dla gimnazjalistów

nauka języków dla gimnazjalistówMasz zdolne dziecko? Twoje dziecko chce dokształcać się w zakresie znajomości języka angielskiego, nie tylko w szkole ale i poza nią?

Jeżeli tak to promocja jaką ci dziś chcemy przedstawić jest zorganizowana specjalnie dla ciebie. Jeżeli chciałabyś by twoje dziecko które obecnie chodzi do gimnazjum uczyło się więcej języka angielskiego, to teraz jest czas na to, by zadbać o to. Znajomość języków obcych przydaje się w życiu, dzięki znajomości np. angielskiego, łatwiej jest dostać dobrze płatną pracę. Dzięki temu czym szybciej zaczniemy uczyć nasze dzieci języków obcych, tym lepiej będzie to owocować w dalszym jego życiu. Jeżeli jesteś zainteresowana dodatkowymi lekcjami dla swojego nastoletniego syna bądź córki, to zapraszamy cię do dalszej lektury tego artykułu.

Jak otrzymać darmową zniżkę i voucher na naukę języka angielskiego dla gimnazjalistów?

Jeżeli masz dziecko w wieku gimnazjalnym, to możesz skorzystać z oferty promocyjnej od firmy Speak Up. Firma ta zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń i lekcji z języków obcych. Ty zapisując swoje dziecko na dodatkowe lekcję języka angielskiego możesz otrzymać zniżkę. Wystarczy że przejdziesz na witrynę oferty firmy Speak Up i wypełnisz poprawnie formularz zgłoszeniowy, a konsultant ze Speak Up skontaktuje się z tobą w celu omówienia warunków nauczania twojego dziecka.

Jakie zalety daje nauczanie języków obcych?

Jeżeli postanowisz zapisać swoje dziecko na naukę języków, w tym przypadku języka angielskiego to zyskasz:
Indywidualne podejście, dzięki temu twoje dziecko będzie chętniej uczyło się języka i łatwiej przyswoi wiedzę.
Gwarancja skuteczności na piśmie, otrzymasz gwarancję od firmy, a twoje dziecko na pewno nauczy się dobrze angielskiego.
Elastyczny plan zajęć, dzięki temu możesz dobierać godziny nauki dla swojego dziecka.
Nowoczesne i innowacyjne technologie nauczania, jest to bardzo ciekawy sposób uczenia języków, w tedy dziecko nie będzie się nudziło na zajęciach jak w tradycyjnej szkole podczas lekcji.
Kursy rozpoczynają się co tydzień.
Zakres korzyści jest ogromny, a ty zapisując dziecko otrzymasz 500 złotych zniżki w postaci vouchera na naukę dla swojego dziecka, dzięki temu oszczędzisz 500 zł na kursie językowym.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments