Odbierz voucher od Empik School na naukę języków

Empik School voucherSzkoła języków obcych Empik School zorganizowała kolejną promocję w której to rozdaje za darmo vouchery na naukę wybranych języków obcych.
Szkoła ta cechuje się dobrymi nauczycielami, oraz elastycznymi godzinami zajęć, jeżeli planowałeś zapisać się na kurs języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, czy też jakiegoś innego, to odbierz darmowy voucher i zaoszczędź na szkoleniu.

Jak odebrać za darmo voucher na naukę języków obcych?

To bardzo proste, wystarczy przejść na stronę promocyjną szkoły Empik School, a następnie wypełnić krótki formularz, który uprawni cię do odbioru vouchera na naukę języka obcego. Potem odezwie się do ciebie konsultant ze szkoły i omówi szczegóły szkoleń i zajęć.

O jakiej wartości jest Voucher od Empik School?

Jeżeli skorzystasz z promocji i odbierzesz za darmo voucher na naukę języków obcych od Empik School, to dostaniesz go o wartości 500 zł. Dzięki temu kuponowi oszczędzisz 50% ceny całego szkolenia, dobierzesz sobie elastyczne godziny zajęć i przejdziesz szkolenie w okresie wakacyjnym. Szkoła Empik School jest jedną z bardziej znanych szkół języków obcych w Polsce, a dzięki promocjom jej oferta staje się bardziej atrakcyjna niż u konkurencji.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments