Oglądaj KSW 23 za darmo w Internecie

gala KSW 23Cyfrowy Polsat dalej niczego się nie nauczył i w dalszym ciągu serwuje nam widowiska sportowe, te ważniejsze przez metodę PPV (Pay Per View). Teraz także nowe KSW 23, które odbędzie się jutro, czyli 08.06.2013 roku będzie można oglądać w TV jedynie dzięki metodzie PPV.

Nie wykupuj transmisji, która kosztuje aż 40 złotych, oglądnij to widowisko zupełnie za darmo w Internecie.

Jak oglądać KSW 23 w Internecie za darmo?

To bardzo proste, na serwisach z bezpłatnymi transmisjami sportowymi będzie dostępna gala KSW 23, wystarczy tylko wpisać w Google odpowiednie frazy i można łatwo wyszukać transmisje online z tego widowiska. My możemy podpowiedzieć gdzie oglądać za darmo tą transmisję. Galę KSW 23 będziesz mógł zobaczyć za darmo na stronie „Mecze na żywo”. Jeżeli znasz tą stronę internetową, to z pewnością znasz jej adres, a jeżeli nie, to wpisz frazę w wyszukiwarkę, a strona pojawi się w wynikach. W następnym kroku na witrynie odnajdź transmisje bezpłatną gali KSW 23 i oglądaj. Na naszej stronie w komentarzach opublikujemy także link do witryn, które będą nadawać bez problemową transmisje z KSW 23, więc śledź nasz serwis na bieżąco. Linki pojawią się w tedy, gdy w serwisie „Mecze na Żywo” będą problemy techniczne z transmisją, wiadomą sprawą jest, iż w dniu KSW 23 jest wzmożony ruch w poszukiwaniu bezpłatnej transmisji wideo online.

Kto wystąpi na KSW 23?

Na tej gali KSW 23 będzie można zobaczyć same gwiazdy polskiego MMA i to właśnie dlatego Cyfrowy Polsat postanowił, że ta gala będzie jedynie możliwa do zobaczenia w TV dzięki PPV.
Na gali pojawią się takie osoby jak:
Mamed Khalidov
Melvin Manhoef
Mariusz Pudzianowski
Sean „Big Sexy” McCorkle
Michał Materla
Kendallem Grove
i inni.
Transmisje w TV będzie można oglądnąć w jakości HD, a w Internecie w standardowej jakości obrazu SD.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments