Ogromne zainteresowanie darmową transmisją KSW 20

konfrontacja sztuk walki 20Wczoraj 15.09.2012 roku o godzinie 19 odbyła się dwudziesta konfrontacja sztuk walki. Widowisko te było jednym z lepszych w ostatnich czasach zorganizowanych przez federację KSW. Wszystkie walki były stosunkowo wyrównane i trwały praktycznie do 3 rundy.

Niestety przez pazerność firm które odpowiadają za nadawanie KSW, czyli telewizje satelitarne i kablowe, wraz z całą federacją KSW, transmisja tego widowiska w otwartej telewizji nie odbyła się. Oglądnąć KSW 20 można było tylko płatnie w PPV, dzięki czemu transmisja była dostępna w telewizji. Jednak była także druga alternatywa, oglądnięcia KSW 20 w Internecie za darmo. Większość Polaków zdecydowało się na tą drugą możliwość, czyli zobaczenia konfrontacji sztuk walki na żywo w Internecie.

Ogromna liczba oglądających!

Ku naszemu zdziwieniu, na nasz serwis weszło około 8000 osób poszukujących transmisji online z KSW 20. A to wszystko działo się podczas trwania gali. Dzięki nam mogliście dowiedzieć się gdzie oglądać za darmo całą transmisję z walki i podziwiać widowisko w tym samym czasie co osoby które zapłaciły za transmisję w PPV. Pragniemy zaś podziękować za ogromne zainteresowanie użytkowników naszym artykułem z którego można było dowiedzieć się jak oglądać transmisję na żywo przez Internet.

KSW 21 także online w Internecie?

Jeżeli federacja KSW podejmie decyzję o nadaniu kolejnej gali KSW 21 w PPV, to także będzie zapewne możliwość oglądnięcia jej za darmo przez Internet. Kolejna gala KSW 21 odbędzie się 1 grudnia w Warszawie na Torwarze. Na tej gali wystąpią między innymi:
Mamed Khalidov
Paweł Nastula
Michał Materla
System Pay-per-view został pierwszy raz wprowadzony na Polski rynek wraz z walką Tomasza Adamka z Witalijem Kliczko, którą to wykupiło 200 gospodarstw domowych. Od tamtej pory system ten jest wprowadzany przy ważnych widowiskach sportowych. My zaś mamy takie przeczucie, iż czym więcej Polaków będzie wykupywało transmisje sportowe metodą PPV, to PPV będzie stosowane w każdym ciekawym widowisku na żywo. Więc chyba łatwo się jest domyślić co może przez to nastąpić i w jaki sposób można zniechęcić organizatorów i platformy cyfrowe do stosowania PPV. Na koniec udostępniamy kilka screenów z gali KSW 20.

Gala KSW 20 Screeny:

zrzut 1 ekranu z gali KSW 20

zrzut 2 ekranu z gali KSW 20

zrzut 3 ekranu z gali KSW 20

zrzut 4 ekranu z gali KSW 20

zrzut 5 ekranu z gali KSW 20

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments