Orange Internet na wakacje 6 GB za 6 złotych

Orange promocja internetTrwa promocja zorganizowana przez sieć telefonii komórkowej Orange, teraz możesz skorzystać z taniego pakietu na Internet mobilny płacąc jedynie 6 złotych, a w zamian otrzymasz 6 GB transferu.
Dzięki najnowszej promocji przeznaczonej dla użytkowników sieci Orange, a zwłaszcza dla posiadaczy telefonów na kartę, możesz otrzymać gigantyczny pakiet transferu na Internet mobilny w niskiej cenie, tak tanio jeszcze nie było!

Internet mobilny od Orange 6 GB za 6 złotych jak skorzystać?

To bardzo proste, jeżeli posiadasz ofertę Orange na kartę w taryfach: Orange One, Orange POP i Nowe Orange Go, a także Zetafon lub Minutofon, to możesz skorzystać z tej oferty. Wystarczy wysłać SMS o treści START pod numer 260 (opłata jest naliczana jak za SMS do Orange zgodnie z planem taryfowym). W kolejnym kroku trzeba zalogować się na Orange Online (Portal Orange), tam właśnie sprawdzisz ile taniego Internetu ci zostało, a także wysyłając SMS o treści SALDO pod numer 260.
Usługa pozwala na zakupienie taniego dostępu do sieci Internet i WAP na terenie Polski.

Ile to kosztuje?

Jeżeli skorzystasz z promocji to zapłacisz 6 zł, a w zamian otrzymasz 6 GB transferu danych, pakiety te możesz aktywować dowolną ilość razy bez względu na to czy upłynął 60-cio dniowy termin od pierwszej aktywacji. Uruchomienie kolejny raz pakietu powoduje zsumowanie środków i przesuwa termin daty ważności pakietu.
Promocja tani pakiet internetowy 6 GB na wakacje od Orange, trwa od 28 czerwca do 31 sierpnia 2013 roku.
Kliknij by skorzystać z oferty

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
(-O - O-)
(-O - O-)
21 września 2013 00:41

tyle stron przekopałem a dopiero tutaj informacja jak sprawdzić stan pakietu … wielkie dzieki

grzechu
grzechu
28 czerwca 2014 10:38

nie działa próbowałem wszystkie sposoby przychodzi taka odp „Bledna komenda. Sprawdz poprawne komendy obslugi pakietow internetowych na orange pl.” jak od 28 to 28 a nie