Orange smartfony nawet o 99% taniej

Orange promocjeOperator sieci komórkowej Orange, zorganizował wielką wyprzedaż najnowszych modeli telefonów, teraz najnowsze modele smartfonów możesz zakupić nawet za 1 zł.
Zależnie od tego czy interesuje cię oferta na kartę, czy też abonament, zapewne znajdziesz coś dla siebie. Promocja ta jest dostępna także w salonach Orange jak i na oficjalnej witrynie operatora.

Jak skorzystać z nowej promocji Orange?

Jeżeli chcesz zakupić nowoczesny telefon, smartfon za 1 zł, to wejdź na witrynę Orange, zrobisz to dzięki naszej witrynie, a trafisz wprost na ofertę promocyjną. Następnie należy wybrać, jeden z kilku dostępnych smartfonów w niskich cenach i kliknąć wybieram, lub przedłużam umowę. Telefony możesz zakupić taniej w ofercie abonamentowej, oraz w ofercie na kartę, tylko że w ofercie na kartę, telefony te będą stosunkowo droższe.

Jakie telefony są dostępne w promocji i ile kosztują?

Póki co w promocji są dostępne trzy modele telefonów, możesz wybrać pomiędzy:
Samsung Galaxy S Advance
Nokia Lumia 800
Sony Xperia S
Przy każdym telefonie jest podana aktualna cena promocyjna, a także przekreślona cena z przed promocji, różnica w cenach jest kolosalna, a zaoszczędzić można nawet do 99%.
Jeżeli więc, chcesz zakupić telefon na abonament i mieć elegancki i funkcjonalny telefon, to z pewnością na tej ofercie stratny nie będziesz.
Kliknij by skorzystać z oferty

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments