Orsay darmowa wysyłka zakupów

Orsay przesylkaSklep z ubraniami dla kobiet Orsay, zorganizował nowe zasady wysyłania towaru do swoich klientek, teraz za wysyłkę możesz w ogóle nie płacić.
Darmowa wysyłka w sklepie Orsay została wprowadzona niedawno, została także dodana możliwość płacenia za pomocą przelewu bankowego, co daje możliwość szybkiego i bezproblemowego płacenia za ubrania.

Jeżeli chcesz skorzystać z darmowej wysyłki od Orsay, to postępuj zgodnie z tym artykułem, a zaoszczędzisz pieniądze, które będziesz mogła przeznaczyć na inne zakupy.

Darmowa wysyłka zakupów w Orsay, jak skorzystać?

Jeżeli masz zamiar zrobić zakupy w sklepie Orsay, to możesz skorzystać z darmowej wysyłki kurierskiej. W tym celu zrób zakupy o wartości 200 złotych. Jeżeli zrobisz zakupy na sumę 200 złotych lub powyżej, to wtedy otrzymasz darmową wysyłkę zakupionych ubrań w Orsay. Jednak jeżeli zakupisz ubrania za mniej niż 200 zł, to i tak cena wysyłki kurierskiej lub pocztowej będzie niższa. Nowy obniżony koszt wysyłki to 9,90 zł, teraz zamiast płacić za przesyłkę 20, 30 zł lub więcej zapłacisz jedynie 9,90 zł lub wcale, wszystko zależy od tego ile ubrań zamówisz.

Czy warto korzystać z darmowej wysyłki w sklepie Orsay?

Tak, dzięki darmowej wysyłce, oszczędzisz nawet do 30 zł na jednorazowym dostarczeniu zakupów do ciebie, jeżeli robisz regularnie zakupy w sklepie z ciuchami Orsay, to darmowa wysyłka ci się opłaci. Czasem warto jest zrobić większe zakupy i dokupić coś dodatkowo, niż płacić nawet 30 zł za przesyłkę. Cena przesyłki kurierskiej zależy od wagi paczki, tu kupisz ubrania za 200 zł i jednocześnie oszczędzisz dość sporą kwotę pieniędzy, które wydasz na coś innego.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments